Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki azon gondolkodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki azon gondolkodik hogy nem jó kapcsolatban van, akkor már kijelenthető hogy nem lesz hosszú távú?

Figyelt kérdés

...hacsak nem marad benne és szenved.

Szóval ha egy apró gondolat formájában eszébe jut hogy a kapcsolat amiben van, nem jó valami miatt, akkor előbb-utóbb szakításhoz vezethet? Vagy ha nem, mikor jön el az a pont ahol még menthető, és mikor ahol már nem?


2020. nov. 4. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:

A kapcsolattól, kapcsolatban lévő felektől, a konfliktus mértékétől függ, mi okozza a feszültséget, mi a baj stb...

Minden ember, minden kapcsolat, mindenki más, ez alapján nem lehet tudni.

2020. nov. 5. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Előbb utóbb szakítani fog. Innentől az okokat fogja keresni. S alig várja majd a lehetőséget a szakításhoz.
2020. nov. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, mekkora hatalma van húspiaci szempontból. Átlag Áron, akinek a választási lehetőségei kimerültek a "nem túl jó kapcsolat" és a magány között, az inkább marad a közepes kapcsolatban.
2020. nov. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokat gondoltam erre végűl megmondtam neki, hogy nekem nem megy! Nem hagyott ott, mert hát mást nem talált aki megállt volna neki. Ezért durva veszekedéseink voltak, még meg is ütött! Nem tudtam kirakni! Sokkal erősebb volt. Kizártam és berúgta az ajtót... Kihasznált és lealázott! Kifelé pedig azt mutatta, hogy én milyen rossz vagyok! És nehéz velem élni..
2020. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a kettes írta. Lassan be is fogja bizonyítani az igazát. Ha valami jól működik és jól érzi benne magát az ember, fel sem merül ilyen. Ez meg okkal jött fel benne.
2020. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!