Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mivel másabbak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivel másabbak a valós térben található nők, mint az itteni válaszoló nők?

Figyelt kérdés

Általánosítás következik, ami a résztvevők többségére igaz, de nem mindenkire.

Ezt a témát azért lenne jó tisztázni, mert ha bármilyen kérdés felmerül, jó lenne tudni azt, hogy az itteniek átlagban bizonyos dolgokról másképpen vélekednek, mint az olyan nők, akikkel fizikálisan kerül kontaktba az ember.


Nem járok napi rendszerességgel ebbe a szekcióba olvasni, talán hetente egyszer, vagy még ritkábban. Én azt vettem észre, hogy az itteniek sokkal bicskanyitogatóbbak, beszólogatnak, szerintem jelentős részük frusztrált b.szatlan p.csa vagy valami más megoldatlan bajuk van, amiért a világ működését, a férfiakat, bármi egyebet hibáztatnak saját magukon kívül és az ebből fakadó gyűlöletet az itteni férfi kérdezőkre vagy kommentelőkre irányítják, mintha ők bármit is ártottak volna.


Örülök, hogy a való életben többnyire nem ilyen nőkkel találkozom.



2020. nov. 5. 21:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
szebbek
2020. nov. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

Inkább nem írom le, de pár kasztba simán be lehetne sorolni ezeket.

Meglepő, hogy a valóságban mennyivel normálisabbak a nők mint itt, de a férfiakat se kell félteni. Szerintem megérdemli egymást a két fél itt, mert egyik se normálisabb.

Mindig azt hiszem ez a mélypont, viszont mindig rájövök, hogy az előző évi még ettől bőven fentebb volt...

2020. nov. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
#10 Miért vagy ebben olyan biztos? Pl. ezen az oldalon én is akármit lemerészelek írni, élőben meg elég átlagos embernek tartom magam, nem feltűnősködöm. Tehát tuti nem szúrnál ki..
2020. nov. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Egyszer itt képet küldött nekem egy lány magáról privátban - hogy miért, az hosszú.

Előtte szépnek mondta magát, mert mások is annak mondják, aztán elküldte a képet. Hát még átlagosnak is csak jóindulattal nevezhető, de inkább átlagalatti külsejű.

Ez lehet olyan, mint hogy az emberek 94%-a okosabbnak gondolja magát az átlagnál, pedig csak a fele lehet az...

2020. nov. 6. 10:10
 25/25 anonim ***** válasza:

???

Bizony, az emberek elfogultak magukkal szemben. Ez hogy jön ide?


Kérdeztelek, hogy a valóságban kiknek szoktad feltenni az itteni kérdéseidet, és érdekelne a válasz.

2020. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!