Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy bő egy év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy bő egy év után valami hülye indokkal megkeres a férfi akivel lehetett volna valami, csak bizonyos okok végett nem lett belőle semmi, amire válaszolok is rá, erre meg nem ír vissza? Érti ezt valaki?

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 00:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég kevés infó. Velem is csinálta ezt férfi, igazából csak eszébe jutottam, mert unatkozott.
2020. jan. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam hogy csak unatkozik és eszébe jutott pár emlék és így unalmas perceiben megkeresett.


Játsza a tengeralattjárót . Előtte ghostingolt

2020. jan. 19. 00:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert gondolom hogy az irasodbol azt gondolta, hogy elutasitottal, igy inkabb ignoralt.
2020. jan. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is volt ilyen 😂😂😂😂

1 év után keresett meg, részegen, unatkoznak ilyenkor!!! 😂

2020. jan. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj engem is sok régi randipartner keresett meg. Igazából azt szokták ilyenkor a pasik csinálni, hogy szinte minden női ismerősre ráírnak,hátha valaki ráér aznap este 'találkozni'. Több férfi ismerősöm is mondta,hogy ha szexhiányuk van, akkor ráírnak minden régi randipartnerre, hátha valaki vevő rá. Nekem volt aki 2-3 havonta rámírt, hogy együtt vagyok-e még a pasimmal...
2020. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3#as nem hiszem, mivel kedvesen válaszoltam és még érdeklődő is voltam vele, és finoman a tudtára adtam, az örömöm, hogy keres. Persze nem nyomulósan, nehogy elriasszam. ( Még érdekel a férfi)
2020. jan. 19. 11:22
 7/11 A kérdező kommentje:

Még azt sem lehet mondani, hogy egyből ugrottam amint jelentkezett. Mivel direkt vártam az üzenet elolvasásával és még a választ is pár óra múlva adtam meg neki....


Nem értem mire jó ez... Vagy is értem hogy csak unatkozik... De akkor inkább írná meg egy az egyben, hogy csak unatkozik és ezért gondolta hogy megkeres, hátha csevegünk vagy valami.... De ehelyett... Csak hirtelen feltűnik a semmiből és amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is tűnik... Pedig már felcsillant a szemem mikor láttam hogy Ő írt

2020. jan. 19. 11:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok. Leírtam,hogy rajtad kívül még 10 csajra ráírt minimum. Azért tűnt el,mert a 10ből lehet az egyik azonnal visszaírt,hogy perszeee,találkozzunk.

Szóval ne éld bele magad, talált valaki könnyebbet.

2020. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Most már felmérte, hogy bármikor kereshet, ugrani fogsz, nem sürgős válaszolni (még). Tudod ki foglalkozna vele.
2020. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezeknek csak önbizalomtuningra kellenek a nők. Ilyen nárcisztikus önimádó pojácák, akiknek nem az adott nő kell, csak a rajongása.
2020. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!