Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha a párotok megkér, hogy növesszetek természetes szőrzetet? Nekem kicsit kellemetlen megjelenni vele akár egy strandon, akár egy öltözőben. Elfogadott szerintetek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 05:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

Próbálok a párom kedvében járni, de ha hosszúra hagyom megnőni az intim szőrzetem, akkor nekem borzasztó kellemetlen. Szúr, viszket. Valószínűleg az lenne a megoldásom, hogy nem borotválnám le, csak visszavágnám.

Egyébként ha téged nem zavar, a párodnak meg úgy tetszene jobban, akkor nincs oka a kérdésednek. Ne idegen emberek társadalmi elvárásainak akarj megfelelni az intim szőrzeteddel. Ne buggyanjon ki a bikini bugyiból az egész és akkor nem zavar senkit, nem is látszik.

2020. nov. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%
Alapból természetes.
2020. nov. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
Legyen olyan, amit jól esik viselni. Én el nem tudom képzelni, hogy meghagyjam. Nekem is rettenetesen kényelmetlen, szúr, viszket, húzza a bugyi stb. Maximum a szeméremdombomon hagyom meg és borotválom fazonra néha, de ott is kényelmetlen egy bizonyos hossz után. De lent csak csupaszon tudok létezni. Nem tudom mi az összefüggés, de a szex is sokkal jobb érzés csupaszon, mint szőrösen. Szerencsére nálunk ebben egyetértés van.
2020. nov. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén szólva mivel én élek vele 0-24, ezért én annak vagyok a híve, hogy erről én döntök, más ne szóljon bele hogy mit kezdek a szőrzetemmel. És itt még a páromra is gondolok, mivel nem ő hordja egész nap, ne ő döntse el szerintem. Azt választom ami nekem kényelmes, akinek nem tetszik az nem nézegeti. :)
2020. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Páromnak is jobban tetszett a természetes - én megtárgyaltam vele, hogy nekem mi fér bele. Alapvetően nem vagyok szőrfóbiás, de pl. ha szoknyát vagy rövidebb nadrágot veszek fel, szőrteleníteni fogom a lábam, ha rövidujjút veszek, a hónaljam, és ha strandra / fürdőbe megyünk, akkor a bikinivonalamat, és ez nem vita kérdése.
2020. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
96%
Ezt csakis te döntheted el kérdező, hogy mi esik jól. Nekem mindig vágva van és nem társadalmi nyomás vagy pár miatt, hanem mert így tetszik. :)
2020. nov. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

én a másik oldal vagyok: a lábszőr semleges, az összes többi természetes női szőrzetért abszolút odáig vagyok a maga érintetlen formájában.

nem erőltetek semmit, a párom látja, hogy mi mennyire jön be nekem és mérlegel, mi mennyire fontos neki.

évszaktól is függ. az embereknél a lábszőr, hónaljszőr csapja ki legkönnyebben a biztosítékot, és ugye ezeket nyáron nem igazán lehet elrejteni.

a fürdőruha szélén kilátszó punciszőr sem szokványos látvány egy fiatalon, vannak nézések, de amúgy ennyi. meg ez könnyebben megoldható - ha esetleg olyan társasággal mész strandolni, hogy nagyobb tétje van a véleményüknek, be lehet vetni egy kicsit rövidnadrágosabb fazonú bikinialsót.

amúgy az egészhez kell egy stabil önértékelés. mindannyian ismerünk olyan embereket, akik maximális magabiztossággal sz*rják le, hogy mások mit gondolnak a külsejükről (legyen az szőrzet, hajviselet, ruhaviselet, piercing, tetkó, bármi), mégis elfogadja őket a környezetük úgy, ahogy vannak.

30F

2020. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!