Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy nőnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy nőnél kizárólag a külső számít jónőségnek, férfiaknál jópasiságnak meg az, hogy mije van és mit ért el?

Figyelt kérdés

Fiúk a környezetemben simán rámondják egy nőre, hogy úh milyen jó nő, akkor is, ha még egy mondatot nem beszéltek vele, viszont szép a csaj. Ugyanez áll pasikra is, hiába nem beszéltek még vele, ha ronda is a pasi, de jó magas meg tehetős a családja és feltehetően sokra fogja vinni, akkor máris válogathat a legjobb nők között.

Nem a vajnatimi és sarkikata-féle golddiggerségre gondolok elsősorban, de mégis számomra meglepő, hogy mennyire nem a belsőt nézik emberek, hiába hazudják ezt üzenőfalakon minden ismerősüknek.



2020. nov. 6. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Ha látok egy palit vagy nőt az utcán van egy első benyomásom róla, és mivel csak a külsejéről van ismeretem, ezért azt ítélem meg elsőre. A gazdag de ronda férfiakra nem mondják, hogy jó pasi, max hogy jó parti.

De én nem értem a kérdésed, minél jobban néz ki, minél sikeresebb, jobb helyzetben van egy ember, annál inkább megválogathatja a partnerét. Ebben semmi csoda nincs. Te se a kövérkés büfésnénit akarod felszedni azonnal, pedig lehet arany szíve van.

2020. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy csoda, de tény, hogy az emberek képmutatóak. Amúgy lány vagyok, szóval a büfésnéni amúgy is offos. Különben ugyanazt írtad le, amit én is, csak más szavakkal.
2020. nov. 6. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szépnek tartott nőként mondom, hogy nem kizárólag a külső számít nőknél sem. Én nem vagyok csicsergős, bevállalós csajszi, nem tudok rendesen beszélgetni (vagy nem tudok mit mondani, vagy nem ismerem fel, ha valami poén, vagy oda nem illő dolgokról akarok beszélgetni), hanem kifejezetten fura vagyok, főleg fiatalon még inkább az voltam, csomóan csalódtak, otthagytak, hogy milyen nyomi vagyok.
2020. nov. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3# :D
2020. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!