Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít "normálisnak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít "normálisnak" manapság hogy még 34 évesen sem ért el komolyabb dolgot az ember?

Figyelt kérdés

Van kb 6,5 millió Ft megtakarításom, egy aránylag jónak mondható autóm, viszont 1 hónapja (átmenetileg) Anyámnál élek. Kb jövő év elejéig szándékozok itt maradni. Utána sztem külföldi munkavállalás lesz belőle.

A gond az egészben csak az hogy se barátnőm/feleségem, se gyerekem, se saját lakásom nincs. Igaz, tartozásom se. Csakhát ebben a korban már azért illene elérni egysmást, de sosem sikerült olyannal ödszejönnöm akivel egy stabil jövőt tervezhettem volna. Persze, a sok munka is az oka, de máshogy nem tudtam volna összekapargatni ezt a pénzt sem.

Szerintetek sokan vannak így manapság, mint én?


34F


2020. okt. 14. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember semmi jelentőset nem ér el soha. :) Nem is jelentőset kell elérni ahhoz hogy jobban érezd magad!

Ha az a gondod, hogy nincs társad, akkor ezzel foglalkozz, ne a pénzzel. Fontos hogy legyen, de annyi embert láttam már aki túl sokat dolgozott és azért úszott el a magánélete...

Szerintem ha kimesz külföldre akkor még kevesebb esélyed lesz párt találni.

Egyébként sose tudtam volna házat venni egyedül, a legtöbb ember nem tud.

2020. okt. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
A külföld a megváltás?
2020. okt. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokan kergetik az elérhetetlent és azon kapják magukat, hogy el se értek semmit. De amúgy mit is kellene elérni? Senki sem tudja, mit akar csak el akar érni valamit. Ezt már megfigyeltem. Kell a pénz, fontos is, de nem a legfontosabb. Én már elértem oda, hogy rájöttem, hogy a boldogság az, ami a végén számítani fog. Tehát az én célom az, hogy boldog legyek és legyen valaki majd az életemben, aki boldoggá tesz és én is Őt. Na meg persze, hogy olyan munkám legyen, amit szeretek is csinálni. Egy ház, később gyerek, néha utazgatás.


Szerintem túl magasak az elvárásaid, már rég lehetne barátnőd/feleséged, csak mindig más volt fontosabb. Szerintem ne menj külföldre, de te tudod, inkább ismerj meg valakit és alakítsd itt az életed.

2020. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"ebben a korban már azért illene elérni egysmást"

Szerintem sok mindent elértél. Van pénzed, munkád, autód.

Ha neked a feleség, gyerek lenne a fontos akkor viszont kezdj el ismerkedni.

Ennyi idősen már többnyire csak szingli anyákat találsz.

2020. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk abban nem tudom, mi az eleres, hogy van az embernek csaja/felesege, meg gyereke. Gyereket jol lathato modon a populacio nagy resze ossze tud hozni...nem nagy kunszt.


Ha van kelloen nagy megtakaritas/jovedelem + auto, akkor meg minek lakas...


Lenyeg, hogy jol erezd magad, belga is jol megmondta:


Ha van telcsid és kocsid,

Meg a makkod is van hova rakjad

Az lesz ám a tuti, azt mondom: nyomassad

2020. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Eddig normális nővel nem találkoztam. Akivel igen, azzal nem akartam családot alapítani, mert vagy ribi volt, vagy idegbeteg, stb. Mindig vártam a megfelelő személyt, de sose jött el (nem a tökéletesre vártam).

A másik gond hogy Anyám egy pici kis faluban él, ahová a legközelebbi értelmesebb város is 40 km-re van. A közelben semmi munka nincs, így ide nem jöhetek hosszú távon, s ezért is fogok elmenni hamarosan. Ráadásul már csak 45-50-től felfelé laknak itt emberek. Esélytelen a pártalálás.


Értem amit írtok, de sajnos mondani könnyebb mint a valóságban megélni egy helyzetet. Igenis fontos a pénz, ha saját lakást szeretnék vagy esetleg egy vállalkozást, de azt sem lehet egy kis faluban, ezért kell városba menni és ott lakást venni, ahhoz viszont megintcsak pénz kell. Mindenhez pénz kell.

2020. okt. 14. 16:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, ezekhez pénz kell amit írtál. De lehet hogy ezek a te helyzetedbol mostmár túl nagy áldozattal járó célok.

Én is mondtam amúgy le célokról, nem a levegőbe beszélek, azért hogy családom lehessen meg házunk.

Part most tudnál meg keresni a következő 5 évben ideálisan. Vallakozast meg házat meg 10-15 évig biztos tudsz hosszútávú hitelre is! Tudom rohadt nehéz lehet 30-askent párt találni, látom ismerősökon. De te legalább férfi vagy ;)

Parkereson is vannak ertelmisegibb csajok, akik ilyen céltudatos férfit keresnek, hogy együtt tudják a céljaikat megvalósítani!

2020. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!