Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot fogtok adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot fogtok adni karácsonyra a párotoknak? (férfi)

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 21:16
 1/10 kecskekufircolo válasza:
18%
Lélegeztetőgépet, remélem hasznára válik majd.
2020. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
horgászbot
2020. nov. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Semmit. A karácsony nàlunk a szeretről, az együttlétről szól. Nincs ajándèk, egymásnak vagyunk ajàndèkok. A szeretetet, odafigyelést, törődést ajándékozzuk. Ez a legtöbb amit egy ember adhat a másiknak.
2020. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Minőségi együtt töltött időt. Évek óta ezt a nézetet valljuk, mert ha valamire vágyik az ember, tárgyi dolgokra értem, azt év közben is meg tudja venni magának.
2020. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az első pár évben ajándékoztunk tárgyi dolgokat, aztán áttértünk az élményekre. Utazás, színházjegy, ilyesmik. Mivel most ezek képlékeny dolgok, társast és kirakókat fogunk választani egymásnak.
2020. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Fogalmam sincs, nem fogok ki tudja mit venni, mindenképp valami személyeset szeretnék
2020. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Én saját készítésű karkötőt adok neki. A tavalyit is szereti, még mindig hordja, idén is az lesz.

Minden évben magam készítem az ajándékokat, én is nagyon szeretem a házi gyártmányt :)

2020. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
Ha lenne semmit se vennék az elején. Nem pocsékolok többet pénzt egy kreténre se
2020. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mi ér ide addig
2020. nov. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Könyvet, könyvet, könyvet...
2020. nov. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!