Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok/pasik! Ti mit ajándékoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/pasik! Ti mit ajándékoztok karácsonyra a párotoknak?

Figyelt kérdés

korotokat, és nemet írjatok.

köszönöm ^^


2011. dec. 17. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Jehovák vagyunk.
2011. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk ha lenne egy barátnőm ami persze nincs és kitudja mikor lesz mert mindegyik kurv@, és idegesítő nyávogós lotyóá hát mondjuk én mindegyiknek gyűrűt vettem de kb 1 hétre szakítottak is mindig::DDD biztos azt hitték hogy elakarom őket jegyezni jobb ötletem nem volt. mé mit vegyek neki? pl bögre gec@t?
2011. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a hamutartó vagy pénztárca között filózok...

+ csináltam egy mézeskalácsszívet felirattal.

de én is szívesen venném ha valakinek lenne jobb ötlete :)


24L

2011. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
most semmit, mert pár hete szakítottunk, de tavaly egy kovácsműhelyben dolgoztam, ahol egy acélszívet csináltam neki.ami azért is jó, mert rocker volt a csaj,és az egyik zene címe is ez.a másik meg romantikus is egyben.egyébként qrva nehéz sarokcsiszolóval szép szívet csinálni,kb 3 óra volt amíg elkészültem.
2011. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én vettem neki kézkrémet, babaolajat, meg papír zsebkendőt... mindezt a jobb kezemnek


forever alone

2011. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!