Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha meghallgatjátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha meghallgatjátok ezt a számot (már aki érti, miről van szó benne), mit gondoltok erről a lányról?

Figyelt kérdés

És mit gondoltok a többi ilyen stílusó lányról? Szerintetek beképzeltek?

Kort írjatok!

http://www.youtube.com/watch?v=SJ9FMs-BtgM


2010. aug. 10. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból a női zenészek többsége beképzelt.
2010. aug. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az énekesnő milyen vagy az a nő, akit eljátszik benne?
2010. aug. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megláttam hogy Lindsay Szar "énekel" benne már nyomtam is ki a g3cibe. Az a csaj egy okádék az emberi faj megcsúfolása. Aki ilyet hallgat az az szörnyű. FO
2010. aug. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak azt akarja mondani, hogy hagyják békén az újságírók, hogy ha élhesse az életét. Nincs ebben semmi beképzeltség én szerintem.
2010. aug. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem sincs benne bekepzeltseg. Mint ahogy az elottem valaszolo is mondta, azt szeretne hogy vegre beken hagynak, es nem a maganeletevel foglalkozna az egesz vilag.
2010. aug. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
olcsó r1banc
2010. aug. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én ugyan lány vagyok, és lindsay lohan tényleg egy olcsó rib**c, de magából ebből a számból nem beképzeltség tükröződik, az alakításból a klipben azért egy kicsit igen.

egyébként jobb lett volna, ha ezt a számot sose készítik el, mert normális emberi lények úgyse hallgatják meg..

az ilyen stílusú lányok drogoznak, mindenkivel lefekszenek, alkoholisták, és nincs életcéljuk. kapcsolatra tuti nem alkalmasak.

de szerencsére nincs olyan sok ilyen mit ő, bár egyre több.

2010. aug. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja és 16/L
2010. aug. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!