Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves létemre szűz vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves létemre szűz vagyok még, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nem mintha nem lett volna lehetőségem rá, hogy elveszítsem, de az alanyok nem voltak megfelelőek-csak szexet akartak, neem pedig ez így nem értékes. Persze lesz szex, ha egyszer lesz komoly kapcsolatom, de addigis semmi.
2011. nov. 19. 01:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha csaj vagy akkor szívesen segítek! :)
2011. nov. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ui:Ezzel nincsen semmi probléma!Ritka dolog de nem szégyellni való!
2011. nov. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom erről, hogy tök jó. Van eszed, nem kell elkapkodni, jobb várni egy olyan emberre aki megérdemli, és az a valaki nagyon fog neki örülni. 18F
2011. nov. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg érdekes... ha össze jössz valakivel és szexelnétek is akkor tuti értékelné. De ez helyzet függő. Itt névnélkül ez a helyzet, de pl egy társaságba a kocsmában tuti mosoly tárgya, de nem kell tényleg elkapkodni.
2011. nov. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves 18F ha annyira jó dolog akkor várj te is még 5 évet, bizonyára élvezetes lesz. Szerintem nem.


Én 24F és nem volt még kapcsolatom, nincs az a nő a világon akire megérné ennyit várni. Ha holnap mégis nyakamba esne egy, akkor azt mondanám megtalálhattam volna 5 éve is.

2011. nov. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

26 vagyok, itt már leírtam egyszer, hogyan állok ezzel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__23..


"Teljesen átlagosan nézek ki, de soha nem mertem kezdeményezni. És az egész csak egyre nehezebb lesz, ahogy idősödőm. Mára már abszolút nincs önbizalmam, nem is tudom elképzelni, hogy tudnék még bármit is összehozni."


"Én még soha nem találkoztam ilyen kiéhezett lányokkal, még csak lehetőségem sem volt soha, amit elpuskázhattam volna. Nem mondom, hogy nem lenne rá igényem, de most már csak az, hogy elveszítsem, vagy belemenjek bármi ilyesmibe, nem érdekel, jobban örülnék ha találnék egy helyes lányt akivel kölcsönösen el tudjuk fogadni és megérteni egymást. Az, hogy ennyire zárkózott vagyok az élet egyéb területein jellemző, sok mindenből kimaradtam, és sok mindent elszúrtam, ez is oka annak, hogy nem látok kiutat, egyszerűen nem érzem úgy, hogy bárki is akarna bármit egy ilyen vesztestől. Bár mostanában próbálok kicsit pozitívabban hozzáállni a dolgokhoz, de nem egyszerű ennyi idő után."

2011. nov. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem megint túl van misztifikálva ez a szüzesség dolog. ( feltételezem csaj vagy )

A szex egy jó dolog, ebben kb mindenki egyetért. A komoly kapcsolat is jó dolog, de a kettőnek nem kell kizárnia egymást.

" de az alanyok nem voltak megfelelőek-csak szexet akartak, " - kicsit egyszerűsítve ebben a korban ( 16-25 ) minden pasi szinte csak szexet akar, ilyen ez a világ :)


Komolyra fordítva, nyilván te is korodnak megfelelő partnert keresel, tehát 22-30 közötti pasit. Próbáld meg az ő szemszögéből nézni a dolgot. Mindenkinek van egy természetes szexuális "igénye" , összejön veled, és majd akkor elégülnek ki az igényei, amikor komoly lesz a kapcsolat. Ez mit jelent? Pár hét? Pár hónap? Az a tudat, hogy "párkapcsolatban" vagyok és magamon kell segítenem ( tételezzük fel, hogy a másik fél hűséges ), azért kicsit frusztráló lehet. Kimondva-kimondatlanul, ez már problémát gerjeszt, és elrontja a kapcsolatot. Ha meg el is jut a szexig a dolog, akkor ott egy 0 tapasztalattal rendelkező csaj, aki bármennyire is szerető és odaadó, akkor sem fog tudni olyan élményt nyújtani, mint egy "gyakorlott".

Félreértés ne essék, nem vagyok szexcentrikus , de egy jó kapcsolathoz igen is szükséges a jó szex is (ami mindkét fél számára jó!).

Azt sem tartom jónak, ha valaki már 13-14 évesen füvel fával összefekszik, de azt sem, ha valaki huszon X éves koráig nem volt még senkivel.


De ez csak az én véleményem 27F :)

2011. nov. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Válogatós vagy, és nem veszed észre a csúnya fiúkat, akik járnának is veled.
2011. nov. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

most mit gondoljak? megesik az ilyen...

a piaci ár a keresleti és a kínálati görbe metszéspontjában alakul ki. így van ez a párkapcsolatokkal is.

2011. nov. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.

# 8/9 Időpont ma 08:34

És ha az illető fiú? :)

2011. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!