Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős pasik! Ti észreveszitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős pasik! Ti észreveszitek, ha egy nő "úgy" néz rátok?

Figyelt kérdés

Pl. ha a munkahelyeteken bejöttök a kolléganőtöknek? Vagy annyira nem is figyelitek a többi nőt, mivel már van feleségetek?

Ha láthatóan bejöttök egy nőnek, akkor hogyan viselkedtek?



2020. nov. 7. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy észreveszem.

Nős vagyok nem vak.

2020. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Én nem venném észre. Számomra hihetetlen lenne, hogy valakinek megtetszek.
2020. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,észrevehető.
2020. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1-es És te hogy reagálsz rá, ha észreveszed, hogy egy nő megkíván? Lepoktatod, vagy a tudtára adod, hogy neked se lenne ellenedre a dolog?


2-es Miért hihetetlen? A feleségednek is tetszel (vagy tetszettél), azért ment hozzád.

2020. nov. 7. 22:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok. Abban igazad van. De én egy kopaszodó 50 éves emberkét látok, a tükörben.

Ez van.

2020. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Én szívesen észrevenném! Mi már 20 éve vagyunk együtt, szerelemről, vagy arról hogy hú de tetszem a feleségemnek már régen nem beszélhetek. Vagyunk és kész. Pont ezért lenne jó egy kis flört! Nekem ez a dolgozzunk a kapcsolatunkért duma nem jön be, mert én ügy nézek ki ahogyan, a feleségem is. Megszoktuk már egymást az unalomig, legalábbis külsőre. Bohóckodásnak venném ezt a 20 év utáni udvarlást meg randizást. Egy idegen nővel természetesen más lenne.
2020. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Volt egy 12 évvel idősebb nős pasi, akkor volt ő 40, én 28... Nekem nagyon bejött, észrevette. Évekig flörtöltünk, napi szinten irkàltunk... Szar volt a hàzassàga, de nem akart félrelépni... Én se akartam belemàszni igazàból, de annyira jól kijöttünk... KB 3 évig ment ez, és Egyszer csak megtörtént... Isteni volt. Annyira egymásra voltunk már hangolodva.. Azóta a baràtsàg megmaradt, de a szex nem folytatódott, viszont azóta is húzzuk egymás agyàt. Jó emlék.
2020. nov. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a kis éhenkórász azthiszi hogy jár neki állandóra a gazdag, tapasztalt csoportvezető.
2020. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem mindig, már meg kaptam hogy vak vagyok, viszont ennek az az oka hogy én nem keresek!
2020. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem venném észre. Valami cselt sejtenék, ha egyáltalán fel tűnne a dolog.
2020. nov. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!