Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy átlag ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy átlag ferfi bele menne egy olyan kapcsolatba, hogy nem költözünk össze? (Gyerek nincs tervben)

Figyelt kérdés

Mindkettonknek van kulon lakasa/haza/alberlete (kinek ki, ez mindegy), es ahelyett hogy osszekoltoznenk, csak “jarunk”, termeszetesen a masiknal toltjuk az ejszakat egy-egy nap, gyakran vagyunk egyutt stb. Csak nem koltozunk ossze.

Belemennetek egy ilyen kapcsolatba?


2020. nov. 9. 20:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
40%
Attól függ mennnyi ideje vagytok együtt. Tudod igazán a kapcsolat összeköltözéskor tud elmélyülni. Lakva ismerszik meg az ember, szokás mondani. A pasi pl. 1év után szerintem mellőzve érezné magát, többre vágyna, magamból kiindulva. De van aki első hónap után költözik.
2020. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
29%
összeköltözés után garantált a szakítás sok esetben, szóval igen, ne költözzetek össze
2020. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
Ezt nevezzük szexkapcsolatnak a felnőttek világában. Szex van, elköteleződés nincs.
2020. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%

Férfi vagyok és csókolnám a lába nyomát is annak a nőnek, aki nem akar összeköltözni.

Szeretem a privát szférámat, néha szükségem van az egyedüllétre, pedig hűséges vagyok, tehát nem ez az indok.

Őszintén szólva, én még nem is találkoztam olyan nővel, aki ne akart volna összeköltözni.

2020. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Én találkoztam, mert 21 évesen még az apuci volt az atyauristen, ráadásul pénzzel is sakkban tartotta. Nyáron hónapokra elvitte alig láttam.
2020. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
66%
Nőként 10 éve élek ilyen kapcsolatban. Mindkettőnknek van háza, kocsija. Nekem ez a legtökéletesebb kapcsolat, amit csak el lehet képzelni.
2020. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
59%
Amelyik nem házicselédet, ápolónőt keres, vagy be akarja tenni a potrohát az albérletből a nő lakásába, az simán belemegy. Különösen, ha gyerek nem is szerepel a tervben. Általában nem a férfinek fontos a szimbiózis.
2020. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
2%
igen, átlalában a nő erőlteti ezt az egész összeköltözősdi baromságot.
2020. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
37%
csak azt nem tudom mi jó a nőnek abban h szagolja minden este a pasi hónapját vagy büdös zokniját (mindnek az).
2020. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
15%
Ez 1000-ből 999 FÉRFI álma!!!
2020. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!