Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kicsit átlag alatti, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsit átlag alatti, vagy átlagos kapcsolatban élő negyvenes nő vagyok. Van egy fiatalkori udvarlómbtalán így mondhatom. Kapcsolatban élek, van gyerekünk is a párommal. Viszont a fiatalkori udvarlómba attól félek beleszeretek. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A fiatalkori srác szerelmes volt belém, nagyon. Nem lett kapcsolat miattam. Ugyanolyan magas mint Én, és kínos volt ez akkor számomra. De egy nagyon jó barátság lett ebből, és mindíg számíthatott rám, ha gondja volt, de Én is őrá. Jó ideje a családjaink is összebarátkoztak, és belelátunk egymás életébe. Az a fajta mintaférj, aki rengeteg nő álma. Munkájában sikeres, anyagilag nagyon, de még annál is jobban távol állunk egymástól. Lassan 20 éve együtt vannak, de rendszeres a nemi életük, és boldogok. Nálunk nem ilyen jó a helyzet. A párom rendes, normális, de kicsit lusta. Segítségem nincs, kivéve a srácot. Ha orvoshoz kell mennem, inkább Ő segít, ha párommal gondom van, akkor tanácsot ad, vagy célozgat a páromnak, hogy segíteni kellene, vagy segít. Mindkettőnk párja tudja, hogy szerelmes volt belèm, emellett udvarol, kedveskedik, de nem úgy, hogy akarna valamit. Furcsa lenne, ha most kezdeném távoltartani Magamtól, de így beleszeretek. Segítség?
2018. jún. 21. 16:23
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
19%
Érzelmileg már csalod a férjed nem kell hozzá sok h félre menj tettel is.. Ha ők is boldogok lennének nem neked udvarolna. Mindketten rém gerincesek lehettek..
2018. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
46%

Nem értem,hogy miért pont most merült fel Benned ez a kérdés?

Ezer éve ismeritek egymást, mindig közel voltatok egymáshoz. Vagy beleszerettél már eddig, vagy ki se szerettél Belőlem, vagy ezután sem fogsz barátságnál többet érezni Iránta.


Én is voltam hasonló helyzetben. Életem nagy szerelme, aki végigkísérte a fiatalságomat az egyik családtagunkat vette feleségül.A srác nekem is mindenben a segítségemre/segítségünkre volt.

Aztán egyedül, maradtam, majd Ő is, nekem is lett egy új kapcsolatom és Neki is, igaz, egy kis időelcsúszással.


Mindig bennünk volt a régi idők emléke,sőt, még 1-2 alkalommal közelebb is kerültünk egymáshoz, ennek ellenére sosem lett kapcsolat köztünk.


Ami elmúlt, elmúlt,le kell zárni.

Én nem vagyok híve az ilyen barátságnak sem, mindig lesz mögötte egy kis sandaság.


Nem hinném,hogy bele kellene menned bármibe is, akár egy alkalmi légyottba is.Szerelmesek voltatok, más irányt vett az életetek, nem érdemes kockára tenni a házasságotokat és a barátságotokat sem.

2018. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
bocs', második sor vége: "Belőle" természetesen :)
2018. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fejeztem ki magam. Udvarol, dícsérel, kedveskedik. Ennyi. Nem tesz ajánlatokat, nem csábítgat az ágyába, ellenkezőleg. Segít a párkapcsolatban, ha néha gondom van. Nem tolakodik, de ha tanácsot kérek akkor segít. Nincs köztünk szex. Ő volt szerelmes belém. Ami igaz, hogy rajtam van kb plusz15 kiló, ő meg sportol. Udvarlás az amikor négyesben elmegyünk valahova, poénkodik, hogy lecseréli a feleségét rám. Meg hasonlók. Szexuális vágyaim is vannak vele kapcsolatban, de nem akarom. Érzelmeim lesznek irányában, és ez ellen akarok tenni valamit. Azért gond, mert semmi különöset nem tesz, mint az elmúlt 20 évben. Ez a furcsa.
2018. jún. 21. 16:54
 5/42 anonim ***** válasza:
90%
Az érzelmek ellen semmit nem tudsz tenni. Azok jönnek ha akarod, ha nem, irányíthatatlanul. ( tapasztalat is) Viszont az akarat az tetteket tud előidézni, vagy meghiúsítani. Tehát mérlegelj, mit akarsz? Ha nem akarsz csalfa lenni, és őt sem szeretnéd ebbe a szituba sodorni, akkor állj ellen neki. Ha még semmi sem történt, ne is történjen, mert onnan már nehezebb a visszaút, ha egyáltalán van. Lehet szenvedsz majd, érzelmileg, de csak te. Nem teszel (tesztek) tönkre még ki tudja, hány életet. Ha te anno nem voltál bele szerelmes, akkor lehetséges, hogy most sem belé vagy az, csak egy elképzelt boldog életre vágysz, ami úgy érzed, talán ő megadhat.
2018. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Igen valami hasonló lehet szerintem is. De attól még kialakulhat szerelem. Megbolondulok attól a gondolattól, hogy csak rajtam múlt a kapcsolat. Nehéz elmagyarázni, hogy jobban tudok rá számítani mint a páromra. Amellett nem hanyagolja el a családját, és nem a velük töltött ideje kevesebb. Pl. Legutoljára az orvoshoz nem a párom vitt el, mert valami dolga volt, hanem Ő. Mielőtt még leírja valaki, nem vagyok anyagias, nem a jobb “élet” ami vonz. Meg túllèptem azon, hogy zavarjon a párom magassága. A párom állandóan emlékeztet arra a 15 kilóra ami feljött, a másik szerint meg jól is áll rajtam. Mindkettő családban van gyerek, ezért kell valami megoldást talàlni.
2018. jún. 24. 12:15
 7/42 anonim ***** válasza:
:-)
2018. júl. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
79%

Na ezért nem kell a szamárhoz menni feleségül lo helyett,komolyan most gondollkodsz h hu de szar miután már gyerek is lett,most esik le h a párod le se toj,h a volt udvarlod visz orvoshoz... No comment. Az ilyen nők megrdemlik. Én inkább dugtam alkalmanként a rizsa nélkül(kapcsolat,házasság stb),mint h hozzá menjek vkihez mert férj kell meg család,meg sok marhaság amivel az embereket etetik.. Már van családom,de nem ilyen rém boldog,mint amiben te élsz.

36N

2018. júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Nem a szamárhoz mentem hozzá, csak akkor Vele tudtam elképzelni a boldogságot, a szerelmet. De szerintem ez így természetes. Szerelmesek vagyunk, nem az emberi jellemvonásokba szeretünk bele, hanem a kinézetbe, a hozzánk való viselkedésbe. De senki nem tudja, hogy milyenek leszünk 10-20 év múlva. És nem rossz otthon a kapcsolatom, nem iszik a párom, meg is élünk. Csak, nincs csak. Nem is tudom megfogalmazni amit akarok mondani. Apróságok, de mègsem. Az utolsó orvosos sztori is szégyen. Mást kell megkérnem, hogy elvigyen, mert a párom nem ér rá. Az Ő felesége megkapja azt s törődést, azt a segítséget ami egy nőnek fontos. Nem elsődleges szempont a szex, de Mi igen ritkán szeretkezünk. A néha elejtett szavaikból kiindulva, Ők sokszor. Apró segítségek. Ez hosszú lista, mert valljuk be jólesik ha a napi munkában otthon besegít a párunk. Ha nem így van, akkor csak Én szeretem, de otthon senki nem segít. Mondom mindezt úgy, hogy tudom százszor rosszabb helyzetben élnek nők. Azt is tudom, hogy ez nem egy mindent elsöprő szerelem, hanem a hála , barátság, szeretet, vágyakozás, tisztelet valami keveréke. Amíg tudom addig akarom ezt az érzést elfojtani, megelőzni?. Ha szerelmes valaki akkor nagy gond van, rengeteg rosszul döntő embert olvastam ezen az oldalon. Nem akarok két családot tönkretenni, és tudom, hogy az én párom főnyeremèny lenne sok nőnek. Értelmes ötletek? Távol tartsam magamtól? Családok távolodjanak el? Ha van ötlet, egy lehetséges kivitelezést is írnátok. Köszönöm
2018. júl. 2. 15:49
 10/42 anonim ***** válasza:
Te nem vagy boldod,lehet a férjed megcsal azért nincs sok szex,nálunk is ezek voltak a jelek,már rég volt neki tartos barátnő én csak voltam otthon a butor,mondjuk engem vert is meellé,ha szová tettem,h én vagyok a feleség nem a barátnő fenekét kéne nyalnia,mert én keresem a pénzt.. Neked előbb utobb jon vki ha nem ez egy másik,mert szeretre, tiszteletre vágysz amit otthon nem kapsz meg..
2018. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!