Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb korban több esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb korban több esélye van egy kövér embernek párt találni?

Figyelt kérdés

Ezen gondolkodok miközben sokat töltök el parkolókba várakozással, látom, hogy idősebb 35+ kövér embereknek van párja míg fiatalon aki dagadék mint én szóba sem kerülhet, hogy akár egy kávé erejéig beszélgessen velem egy lány, mondjuk nem szeretek kávézni a gyümölcs levet jobban szeretem meg a szódát.


Idősebb nőkkel mint én nagyon lazán el tudok dumálni, bár eszembe nem jutna bármi mást hisz csak 22 vagyok, mi a fenét mondjak egy 35+ nőnek? Fia lehetnék :D. De jobban megtalálom közös témát mint a korosztályomba , ez azért lehet mert én amúgy egy boomer típus vagyok és lélekben már nyugdíjasnak érzem magam. Nem azért mert annyira okos lennék, sőt szerintem egy ilyen normi vagyok.


2020. nov. 10. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a legközelebbi 2 p múlva kiírt kérdésben már 22 vagy és 30 éves lesz az anyád.

Te nem dolgozol amúgy vagy nincs egyéb tennivalód? Nagyon ráérsz.

2020. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Igen, mert akkor már lesz mit a tejbe aprítanod! Ha mégsem, akkor sem lesz több esélyed. Meg persze akkor sem a vékony, bombázók fognak szóba állni veled.
2020. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azzért tudsz velük jobban elbeszélgetni, mert nem egyikőtök sme úgy tekint a másikra, mint leendő pár. Igy te nem vagy nyomás alatt, hogy mi lesz, ha nem jövök be neki, és a nő sem tart attól, hogy bepróbálkozol. Vagyis baráti beszélgetést folytattok.
2020. nov. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Nincs több esélye.
2020. nov. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbáltál lefogyni?
2020. nov. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A Trumpos kérdéseimet magamra vállalom , azt, hogy én ide kitalát butaságokat írok azt kikérem magamnak. Ide csak egyszer írtam egy asszem esküvős kérdést, hogy baj e ha nem megyek volt osztálytárs ceremóniájára.
2020. nov. 10. 13:12
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Én nőként azt veszem észre, hogy az idősebb korosztály már nem annyira válogatós, mint a fiatalabbak. Huszonéves koromban 70 kg voltam (és 165 cm magas). A korombeli srácok szinte észre se vettek. Már 35 vagyok, 100 kg és sokkal jobban elfogadnak így a 40-50-es férfiak, mint a huszonéves énemet a saját korosztályom annakidején. Tehát van ebben valami.


A gimiről meg ne is beszéljünk. A 70 kilóm miatt én voltam az osztály legrusnyábbnak kikiáltott embere.

2020. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22 évesen törekedned kellene a normál alkatra! Teljesen más, ha valaki túlsúlyos, de aktív, sportos, és kapcsolatban elereszti magát..
2020. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40+-os nő vagyok,165 cm 60 kg. Nem tetszenek most sem a pocakos férfiak. Természetes,hogy már egy ilyen korú pasitól nem kockahasat várok el,de ne legyen hájas,sörhasú.
2020. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!