Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyi fizetéssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyi fizetéssel lennétek elégedett a párotoknál?

Figyelt kérdés

És ne hazudjátok, hogy nem számít, mert ha valaki minimálbért keres az még Pesten egy albérletet se engedhet meg magának.

És ha mondjuk heti 40órába keresi ezt, szeretnétek, hogy túlórázzon többért, pl jobb helyre mehettek nyaralni, vagy inkább több szabadideje legyen, amit csak úgy eltöltötök közösen.



2020. nov. 11. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
11%

Szia én kb 40-500 netó fölött ismerkedek.

De ez nem azt jelenti hogy egyből le is fekszem a pasival, csak azt hogy kap lehetőséget.

Ahhoz hogy első randn szex legyen, már nagyon komoly pasi kell hogy jöjjön a randira.Min egy BMW5 vagy Audi a6 max 5 éves.

Na itt elszoktam gondolkodni, hogy érdemes vele lefeküdni is vacsi után mert ő már valamit elért az életben.

Bukom az ilyen pasikra.

28L

182cm

Modell,fittneszversenyző,életmódtanácsadó

2020. nov. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
+r...nc ezt le hagytad :D
2020. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Elméletben válaszolok mivel már külföldön élek.

Heti 40 óra elég. Nem kell tólóra, de legyen meg a nettó 250. Mivel amíg otthon éltem, én is ennyit kerestem heti 40 órás munkával. Azt gondolom, pláne Budapesten ez nem olyan kivitelezhetetlen. Ha már mindketten kerestünk 250-et abból azért meg lehet élni.

2020. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Legalább annyit keressen, mint én, vagyis 500 felett.
2020. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Számszerűsíteni nem tudom. A lényeg az, hogy el tudja tartani magát abban a helyzetben, ahol van, és na másokat húzzon le pénzzel. Ezt nyilván más pénzből tudja hozni vki, aki otthon lakik, és nem kérnek tőle lakbért, meg az is, aki fizet gyt-t, van hitele stb.

Én egy olyan 1-2 év ismerkedés után a saját lakásomba is beköltöztetem, ha nem lesz 100%-ig közös a kassza és nem akarja magát velem kitartatni. Ha nagy néha megszorul, egy jó kapcsolatban kisegítem, de rendszer ne legyen belőle.


Exem volt, hogy 110-120e Ft között keresett, én akkor kb. 230000 Ft-ot, nekem nem volt bajom vele, mert eltartotta magát, korrekt volt. A számlába, kajába mindketten belefizettünk, arányosan, mert én így tartottam korrektnek. Ha szórakozni mentünk, én fizettem, de azért, mert nekem fontosabb volt a kimozdulás, mint neki, és mindig én szerveztem, ő nem kért-követelt semmit. Nekem ezzel nem volt gondom. Ha többet tud keresni, attól függ, mennyit kellene túlóráznia, mennyi időt tudnánk együtt tölteni és mennyivel keresne többet. A párom azt a fizetést túlórával kereste, de nem kértem soha, hanem magától túlórázott, rettenet sok túlóráért max. 10e-vel keresett többet. Engem amúgy zavart is, mert semmi időnk nem volt egymásra, meg minden nagyobb programot (ami miatt 2-3 órát min, elvoltunk otthonról), 2-3-4 héttel előre meg kellett szervezni, mert ki tudta, mikor milyen pluszműszakot kap, semmi spontaneitásra nem volt lehetőség (és nem is csak az "aznap döntjük el" jellegűre gondolok, hanem pl. ha hét elején meghívtak minket vendégségbe, is sokszor le kellett emiatt mondanunk), és nem volt hajlandó változtatni ezen, pedig a kevesebb pénzből is kijött volna, és nekem jobban esett volna, ha több ideje van rám).


Persze nem azt mondom, hogy hátrány, ha vki ennél többet keres, de én kifejezetten nem várom el. Ja, és ha kevesebbet keres nálam, akkor ne legyen ezek miatt komplexusos, és ne rajtam vezesse le (ez inkább volt probléma abban a kapcsolatban, mint maga a pénz - főleg amikor a huszadszori megnyugtatására, hogy engem nem érdekel a pénz, akkor is azzal jött, hogy "biztos nem tartasz férfinek ezért", mintha én lennék a rossz)

2020. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Miért lett végül is exed a fiú?
2020. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
De fura, hogy tényleg vannak ilyen nők, mint az 1es:D általában csak hallani ilyenekről. Na mindegy, a kérdésre válaszolva, minimum annyit keressen, mint én. Ha az alatt keres, akkor rosszul fogja érezni magát, nem fogja eléggé férfinak érezni magát mellettem. Nem keresek sokat amúgy, 270 nettó.
2020. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az 1-es trollkodik, pont olyan választ írt, amilyet a kérdező vár. :D

Sose kérdeztem meg egy pasi fizetését se. A hisztiseket viszont hamar offolom.

2020. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Hja lehet
2020. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

Többek között:

- utolsó 3/4 évben kb. minden téren tök motiválatlan lett, én próbáltam életet lehelni a kapcsolatba, mert ha rajta múlt volna, lakótársakként néztük volna punnyadva a tv-t... nem voltak már közös élményeink - néha még azt is megcsinálta, hogy alibi, kamu indokokkal rám fogta, hogy miattam nincsenek

(egy sztori, a kapcsolat végéről... megbeszéltük, hogy vmikor ősszel egyik hétvégi napon elmegyünk egy viszonylag közeli városba várost nézni és kirándulni. Pont úgy jött ki, hogy októberben 2 szombat munkaszombat volt, másik két szombaton programom volt... mondtam neki, hogy az október vasárnapok meg a novemberi hétvégék szabadok... erre bedurcizott, és kitalálta, hogy miattam nem tudunk elmenni, mert vasárnap később megy és korábban indul a vonat meg a távolsági busz, novemberben meg már hideg és, és akkor ő nem megy, és kész, és miattam van, amiért beszerveztem 2 programot októberre)

- nekem a szex mennyisége nagyon nem volt elég (havi 1 alkalom, néha annyi sem), közben meg ő bújósabb-taperolósabb volt... még ha otthonról dolgoztam vagy másra koncentráltam, és otthon volt, akkor is böködött, piszkált, harapta a fülem... ugyanezt elvárta volna vissza, én meg ennyire nem vagyok tapis... de én azért igyekeztem neki "visszaadni", ő meg szexuálisan nem

(mielőtt vki megkérdezné, nem amiatt volt, mert elhagytam magam, és már nem tetszettem neki... betegség miatt szedtem fel súlyt a kapcsolatunk elején, de akkor még jobban tetszett neki; igénytelen meg sosem voltam otthon sem)

- ugye az, hogy frusztrált volt amiatt, hogy kevesebbet keres, de pszichológushoz nem volt hajlandó elmenni, és olyan dolgokat mondott, amiből arra következtettem, hogy ő nem hiszi el nekem, hogy engem ez nem zavar, mintha csak amiatt, hogy nő vagyok, hazudok neki erről

- én alapvetően nem ugrok arra, ha vki jogosan kritikát mond a családomra, még ha erősen is, mert vannak dolgaik, amiktől én is hányok... de egy olyan rokonomra, aki kicsit "lassú" (felfogásra, kommunikációra), olyan dolgokat mondott, ami mellett már nem tudtam elmenni, főleg, hogy szegény srác nem tehet róla, így született (kettyósnak, gyépésnek nevezte)

- a kapcsolat elején még nem zavart, hogy közéleti kérdésekben mindketten mérsékeltek vagyunk, de más-más irányban... a végére már nem tudtam elfogadni, hogy mérsékelten homofób és rasszista

2020. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!