Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg sok férfit zavar az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok férfit zavar az, ha egy nő magasabb végzettséggel és valamivel jobb fizetéssel rendelkezik?

Figyelt kérdés

Nekem férfiként egy okj-m van, de semmi különöset nem találnék abba, ha mondjuk a nőnek mesteri diplomája lenne, nem a papírtól lesz valaki jobb vagy rosszabb. Fizetéssel is pont így vagyok. Elvagyok a sajátommal megtudok élni belőle csak annyit várok el, hogy ne rajtam élősködjön. Viszont fizetés különbségekből cirkuszt csinálni tiszta óvoda. :D

Azt látom, hogy sok férfit zavarja ez a jelenség. Pontosan miért? Régi módi neveltetés miatt?


2018. júl. 6. 07:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Nem a magasabb végzettség zavarja őket, hanem az, hogy az ilyen nők rendre elszallnak maguktól mint a héliummal töltött lufi.
2018. júl. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiszem, hogy a párom zavarni fogja. Nekem diplomám lesz o nem fejezte be az egyetemet, de ez nem jelenti, hogy soha nem is akarja majd, csak most masok a prioritasok. Szerintem az se zavarna ha tobbet keresnek, de ilyen meg nem volt. Viszont ha latom majd, hogy zavarja ha esetleg jobban keresek, majd nem mondom meg, hogy tobb :D Egy amugy remekul mukodo kapcsolatot ilyen butasaggal nem rontanek el.
2018. júl. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Még is mit kezdenél egy olyan nővel?? Teljesen más világ. Volt két komoly diplomával, beosztással rendelkező barátnőm. Szerintük, működött volna hosszú távon, én viszont láttam a kettőnk közötti szakadékot. Itt nem a pénz, vagyoni helyzetre gondolok. Magamra ijesztek, 8 általánossal is meg van a havi fél milla, nem az a gond, hogy neki kéne eltartani. Teljesen más körökben mozgunk, kulturális igények különbsége és hasonlók.
2018. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Vicces, hogy lepontoztátok Jaguar-Warriort, közben pedig legalább 3-4 válaszban erősítik meg a nők, hogy mennyire igaza van. Magasabb fizetés valamennyire zavarna, de azért nem lennének álmatlan éjszakáim miatta. Magasabb végzettség nem zavarna, hisz az iskolai végzettség és az intelligencia nem feltétlen állnak egyenes arányosságban egymással...
2018. júl. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 peca1000 ***** válasza:
48%

Volt olyan barátnőm, aki 10X annyit keresett mint én (miniszerelnöki hivatalban főnök volt), én eladó egy mobil boltban.


Megváltásként kezelt, mert én voltam az egyetlen férfi a hosszú évek alatt, aki randi közben nem hajtotta őt el, mert magas beosztásban nagy pénzért dolgozott.


Mindkét feleségem diplomás, min 3X annyit kereső volt mint én.


Nem zavart.


Viszont a mindennapi életben előforduló események kezelésében sokszor óvodás szintet ütöttek csak meg :)

2018. júl. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#10 Ezt a szakadékot nem a végzettségbeli különbség generálja, ebben a történetben ezt csak te generáltad. Hogyha két ember szereti egymást, akkor nem gond, ha van egy kis kultúrális különbség, mivel ha ez gond lett volna akkor össze se jöttetek volna.

Na most az az idióta aki végig spammelte a kérdésemet, szóba se jöhetne nálam, mert óriási a kulturális a különbség van köztünk, nagyra van a végzettségével, de írni se tud normálisan és proli szinten van. Magam mellé csak egy intelligens, emberséges, tájékozott nőt tudnék elképzelni, aki nem azért intelligens, mert elvégzett valamit, hanem van egy egyénisége nem a tömeggel halad, velük én normálisan eltudok beszélgetni, és ha van egy kis különbség köztünk abból nem csinálunk nagy gondot.

2018. júl. 6. 08:49
 7/16 October15 ***** válasza:
90%

1.: Nyilván.. elvégre a pasi aki nem hozott össze semmit és össze jön egy ilyen nővel az ezt fogja érezni. :D Kisebbségi komplexusnak hívják és nem a nő hibája.


Kérdező: Momentán diploma a cél de BTK [történelem szak szóval legmagasabb kvalitásban is történész de inkább töri tanár.] Amit azért nem nehéz túlszárnyalni. :D Mondjuk alul múlni sem bonyolult.

Nem tudom elképzelni azt a szitut amikor engem zavar az, hogy egy értelmes nővel vagyok.

Az ellenkezője viszont rohadtul zavar.. amikor valaki már annyira sötét, hogy azt sem veszi észre, hogy hülyének tartják... [Nem, nyilván nem jöttem össze olyannal akit hülyének tartottam, csak ismertem 1-2 olyan lányt aki am tök rendes volt csak hát sötét mint beomlott metróalagútban a dementor.]


26F

2018. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem diplomáztam le, de inkább értelmiségiekkel szoktam beszélgetni, közöttük talán több az értelmes. Magyarul nem zavar, ha egy nőnek van diplomája.

A pénzügyi különbségről csak annyit tudok, hogy nagyon régen jártam milliomosok lányaival, de fiatalon semmi problémát nem okozott, hogy én szegény voltam. Viszont megnéznék egy olyan nőt, aki korban illik hozzám és többet keres, mint én...

2018. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7 Én úgy érzem a kisebbségi komplexus a rossz neveltetésből fakad. Hogyha valaki férfinak születik, akkor tele tömik az agyát olyan elavult f...ságokkal, mint te vagy a férfi neked kell lenyűgözni a nőt, neked kell sikeresebbnek lenni, többet keresni, jobb végzettséggel rendelkezni és ez leginkább a vidékiekre jellemző.

Aztán jön egy nő, aki esetleg többet ért el az életben és emiatt van kisebbségi komplexusa. Mai világban már elég gáz arra nevelni valakit, hogy ilyen férfi legyél meg olyan nő legyél, mert ezzel az alap szabadság jogától lesz megfosztva és mivel már olyan világot élünk ahol egy nő eltudja magát egyedül is tartani, ezért felesleges a férfiakat elavult dolgokra nevelni.

2018. júl. 6. 11:14
 10/16 anonim ***** válasza:
20%

Igazából nem zavarna.

Csak általában aki ennyire jól keres az a karrierjét nézi.

Leszarja a párját, hogy mit egyenek nem főz vagyis semmi olyat ami a nő dolga!!

2018. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!