Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évvel idősebb nővel jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évvel idősebb nővel jött össze a 23 éves bátyám, aki ráadásul a földrajztanárnőm is egyben. Ez totál kínos, ugye?

Figyelt kérdés

A bemutatkozásnál majdnem elsüllyedtem a megszeppenéstől, pedig nagyon kíváncsi voltam, a múlt hónapban tudtam meg, hogy pont annyi nő közül pont a tanárnőt választotta, erre mennyi esély volt?

Nem értem, miért nem említette a bátyám frankón, hogy "bocs, de a tanárnőd a barátnőm" vagy valamit, mert ő végig tudta, hogy engem tanít. És már együtt vannak június óta. Hogy mit szóltak a szüleim, na az már egy érdekes történet... Először fogadóórán találkoztak vele, és most pedig megismerhetik személyesen is közelebbről. Mondhatni nekik is kínos, de nem avatkoznak bele.

Sokáig titkolózott, de tudta, hogy nem csinálhatja sokáig. Lehet, hogy még korainak tűnt neki a kapcsolat, vagy szégyellte, nem tudom.


Ráadásul a tanárnőt ki nem állhatja az egész osztály (nekem annyira eddig nem volt bajom vele, mert jó vagyok föciből) és most pedig állandóan messengeren küldözget nekem a digitális oktatásnál levelet, hogy legyél ügyes, tudom hogy sikerülni fog neked a redmenta dolgozat stb.stb.

Ki kéne használnom az előnyeit, de ha az osztálytársaim megtudják, teljesen ki fognak akadni.

A tavalyi tanév óta tanít minket ugyanezt a tantárgyat.


Próbálok improvizálni a tanárnővel és nem foglalkozni a magánéletével, de ha tartós kapcsolat lesz belőle akkor is számomra a tanárnő fog beugrani, aki mindig ordibál a diákokkal és fejünkhöz vágja a problémáit..

Végzős 18f vagyok, úgyhogy most próbálok nem erre koncentrálni.

Nincs bajom, hogy ilyen magas a korkülönbség köztük, de mégis ő a testvérem és a barátnője a tanárnőm.



2020. nov. 13. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha ügyes a bátyád, akkor ezután kevesebbet fog ordibálni a tanárnő. :-)
2020. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Biztos jó a domborzata a tanárnéninek :)
2020. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Fura helyzet való igaz. Próbálj meg nem foglalkozni vele és a tanulásra koncentrálni. A tanci legalább tuti kedvesebb lesz veled, ennyi előnye van a dolognak :D
2020. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Unalmas a karantén.
2020. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem egyedi eset.Az kínos,hogy épp a tanárnőd,de akkor se szólhatsz bele a tesód magánéletébe.
2020. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
felnőtt ember ..
2020. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!