Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szemem elárulhat? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemem elárulhat? Hogyan leplezzem?

Figyelt kérdés

Oda vagyok egy kollégáért, amióta először megláttam, csak heti 1x találkozunk bent, de tiltólistás. Attól tartok,hogy előbb utóbb észre veszi abból, ahogy ránézek meg zavarban vagyok ha ott van. Próbálom kizárni, de totál bunkónak nem akarok tűnni. főleg, hogy 2en vagyunk munka miatt, még ha csak rövid időre is.

De szorít a szívem, és elolvadok ha rá nézek, mint tinikoromban. 30/N


2020. nov. 13. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a problémád, nem vagy független? A szemed nem fog elárulni, a testbeszéded hamarabb.
2020. nov. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ha nem hülye a pasi, már rég tudja.
2020. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
De miért akarod leplezni te 30/L?!
2020. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Íjra, tiltólistás: szóval családja van a pasinak.

Szerelem első látásra... ennél nincs sok felszínesebb érzés. Ha nem táplálod, hamar elmúlik.

2020. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért tiltólistás?
2020. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Így van, családja van.
2020. nov. 14. 06:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

beszélgess vele aztán "kiszeretsz" belőle.

Persze a külseje még mindig tetszhet.

2020. nov. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Nálam mindig így volt, beszéltem a kiszemelteimmel, aztán kiábrándultam :D
2020. nov. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most ott járok, hogy alig szólok hozzá, tudom ez még bunkónak is hat. És lehet, hogy ez feltűnt neki. Hogyan viselkedjek vele "normálisan"?
2021. jan. 23. 20:06
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ahogy a többi kollégával viselkedsz.

Tudom könnyű mondani.

Voltam ebben a cipőben én is.

A pasi házas volt. Nem voltak túl jóban az asszonnyal.

Bent a munkahelyen beszéltünk, de csak mint barátok. Néha kicst flörtöltünk. De eszemben sem volt több.

Tudod a nők nem hülyék. A felesége észre vette, hogy a párja kivirult. Gondolom észbe kapott, hogy valaki van a háttérben. Gőz erővel küzdött a férjéért. Örülök neki, hogy így történt. Nagyon rendes pasi.

Boldog volt ő is, hogy helyre jött a házassága.

Szóval akár mennyire is nehéz, őrizd meg a méltóságod, és viselkedj úgy, hogy ne legyen ez még bonyolultabb.

2021. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!