Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Elárulhatom" neki így, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Elárulhatom" neki így, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Több éve szerelmes vagyok egy srácba, de nem vagyok elég bátor, hogy hozzá szóljak és beszélgessek vele.

Rengeteg különböző módszerről hallottam, szerelmi kötésről, bájitalról, agykontrollról... Hiszek az ilyesmikben, habár nem értek hozzá.

A lényeg: Hogyan lehet elérni, hogy tudat alatt valahogyan megérezze, hogy tetszem neki, és felhívjam magamra a figyelmét?


2010. nov. 3. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Bámuld kitartóan. Ha azt akarod, hogy lássa a vonzalmad, elég ennyi, nem kell hozzá mágia :)
2010. nov. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyel bator, es ismerkedj meg vele.

Beszelgessetek sokat.

Elobb-utobb a rezgeseidbol (kifele aramoltatott energiaidbol) meg fogja erezni, hogy mit is szeretnel, es meg fogod tudni.

Legyel bator :)))

2010. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És nem lehet valahogy felerősíteni ezeket a rezgéseket, annyira, hogy ne tudja nem észrevenni? :)

Vagy ilyesmi nem létezik? Marad a hagyományos ismerkedés? :P

2010. nov. 3. 14:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiú helyében én nem örülnék, ha kiderülne, hogy a barátnőm egy "boszorkány" féleség és ilyen módszerrel befolyásol.
2010. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
izé....mi lenne ha kedvesen mosolyognál rá és néznéd kitartóan?
2010. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Maradj a megszokott keretek kozott :)

Boszorkany letemre is ezt ajanlom neked. Ez meg segit is a gyengesegeid lekuzdeseben. Ne menekulj :)))) Hajra, lelekben veled vagyok! :)

2010. nov. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
81%
Basszus, nem lenne sokkal célszerűbb, ha megmondanád neki, hogy tetszik neked? Aztán vagy kölcsönös, vagy nem, ha nem, még nem dől össze a világ.
2010. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Láthatóan már az utadba sodorta a sors azt, akivel el tudod képzelni a szerelmet :) Innentől, ha meg akarod kapni, szinte majdnem minden, általában használt varázslat fekete mágia, mert korlátozza a szabad akaratot.


Amit javasolni tudok, az az hogy tégy olyan dolgokat, akár aprókat is, amik az önbizalmad támogatják. Viselj talizmánt, ha szeretnél, és jobban érzed magad tőle, de nem kötelező.


Ahhoz, hogy észrevegyen, könnyű a recept:

-mosolyogj

-legyen önbizalmad

-légy nyitott

Nem kell műanyaggá változtatnod a külsőd, hogy elcsábítsd. nem kell elcsábítanod. Elég ha észrevesz, és TÉGED csak a természetes valódban fog meglátni. Nyilván nem azt mondom, hogy ne vegyél fel szép ruhát, vagy ne légy stílusos ha összefutsz vele, de ne vidd túlzásba.


Légy kedves, természetes, szép és egyéni. Azt, ami nem szokványos, észreveszik az emberek, de csak akkor érsz célt, ha ez a nem szokványosság jó képzetekkel társul.


Később, ha felkeltetted a figyelmét:

-beszélgess vele,

-nevess sokat,

-légy fesztelen

-viccelődj

-és a legfontosabb: élvezd a társaságát, ne félj, ő is fogja a tiédet.


Beszélgetni, közös élményeket szerezni a legfontosabb :)

2010. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
49%
Az én anyám is boszorkány filing de sztem hülyeség és meny odda hozzá és mond meg neki! ez igy van rendjén! ha megtudnám hogy a barátnöm így befojásol menne a fenébe nem érdekelne szóval hagyományosan: szia hogy vagy? tudod teccel nekem! ezt így kell csinálni!és hagy a bűvészkedést
2010. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!