Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiakhoz szól a kérdés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakhoz szól a kérdés. Titeket érdekel a menstruáció? Hogy viszonyutok hozzá egy párkapcsolatban?A női testben lezajló folyamatokkal képben vagytok? Szerintetek kell egyáltalán ezzel foglalkoznia egy féfinak?

Figyelt kérdés
Írjátok oda a korotokat is!

2020. nov. 14. 11:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Érdekel. Akkorra időzítem a meccseket. 38/F
2020. nov. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Mint jelenseg nem, de mint valakinek aki erdekelt benne (parja) foglalkoztat.
2020. nov. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Mint a folyamat nem érdekel, de tudom, hogy zajlik le és mit történik és miért. Szerintem ez egy annyira alapvető dolog, hogy elég gáz, ha egy férfi nem tudja.

Az érdekel, hogy amikor a barátnőmnek megvan, hogy tudok neki segíteni.

25/F

2020. nov. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Engem speciel nem igazán érdekel, viszont van hogy nagy ritkán kérdezgetem barátnőmet. Szeretek ilyenkor ott lenni neki és segíteni ha tudok, mivel ő ilyenkor iszonyat rosszul van és az egész jelenség nála csak gondot okoz. Nagyjából tudom hogy mire képes a női test ami szerintem pont elég nálam és igen, szerintem azért kéne valamennyit ezzel a témával foglalkoznunk, szomorú hogy a legtöbb ember hallani se akar róla mikor ez egy természetes folyamat és a többségnél tabu.

22/f

2020. nov. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Olyan értelemben igen, hogy ilyenkor a fájdalmak miatt, megértőbbnek kell lenni, ha kicsit ingerlékenyebb (én is az vagyok, ha valami belső fájdalmam van) meg ilyesmik.


De szexről szó sem lehetne ilyenkor - hasonló okból, amiért pl. az anál sem jöhet szóba soha - egyszerűen undorodom attól, hogy a vérrel (amott pedig a fekáliával) ilyen téren kapcsolatba kerüljek. Egyszerűen nem. Tudom, hogy természetes folyamat, ráadásul önkéntelen, de nem érzem higiénikusnak.


Illetve ezerből egy van aki rájátszik kicsit, de ez ténylegesen ritka, életemben egy ilyen személlyel találkoztam, de ő még szórakozott is ezen, hogy ő mennyi mindent "megúszhat" ilyenkor, "ha-ha".


Illetve a tisztálkodást alapból is kicsit "lazábban" kezelő nők ilyenkor elég büdösek tudnak lenni - de ez elég ritka, szerencsére.

2020. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Olyankor inkább többet bújunk, én főzök, takaritok főleg. Teljesen rendben van ez, nekem is jól esne ha 3 napig görcsben áll a hasam.
2020. nov. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%
Olyan szempontból igen, hogy olyankor több a xopás.
2020. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Korábban annyira érdekelt, hogy a feleségemet segíthessem és türelmesebb legyek vele ilyenkor. 3 lányunk van, ezáltal már sokkal nyitottabb lettem minden ezzel kapcsolatos dologra. A biológiával természetesen tisztában vagyok.
2020. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

De jó látni, hogy vannak ilyen férfiak is, az enyém meg se próbált segíteni, sőt amikor szóltam neki hogy megjött és azért vagyok rosszabb kedvű, kiakadt hogy de ennyire???? Meg azzal szórakozott hogy bunkózott, meg megbántott. ☹


Bocsi az offért, azért mertem megírni az ellenpéldát is, mert végülis az is férfi vélemény ha közvetve is.

2020. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Nincs párom, de lánytestérekkel nőttem fel. Tudom, mi az a menstruáció. Egyébként is jártam biológia órákra. Van olyan nő, aki szinte észre sem veszi, mást ágynak dönt. Embere válogatja, kinek milyen. Az, hogy férfiként kell e törődnöm vele, nyilván "ápolnám" a párom, ha az utóbbi kategóriába esik. De mi a kérdés?
2020. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!