Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom miért akarja mindenáro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért akarja mindenáron kinyomkodni a pattanásaimat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyon pattanásos, általában tiszta az arcbőröm, de menzeszkor (gondolom a hormonváltozás miatt) megjelenik itt-ott az arcomon.


Ilyenkor a párom állandóan megkérdezi kinyomhatja e. Múltkor már szinte könyörgött érte, hogy had nyomtassa ki. Másnak is van ilyen, aki szeret pattanásokat nyomkodni?! :D 21L



2018. dec. 12. 22:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
gyerekkoromban nekem az anyám imádta nyomkodni, van hogy még most is rákérdez, ha meglát egyet
2018. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy arra izgul, vagy pedig azt szeretné, ha lélegezne a bőröd, és nem lenne semmi, ami eltömítené a pórusaidat; szal vagy kedvtelésből, vagy arra indul be, vagy pedig egészségügyi okokból:)

Amúgy lehet tényleg simán ez neki kedvtelés:) Hogy tetszik neki, amikor kijön a genny:) Hogy valamiért izgalmasnak találja; vagy pedig úgy érzi,segít rajtad/ neked:) Szal valamelyikőtökkel -vagy veled vagy magával, vagy esetleg akár mind a kettőtökkel - jót akar tenni. :)

2018. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%

Fúj ez gusztustalan .. nekem a volt párom akarta hogy én nyomkodjam ki neki.. nem tehetek róla de meg a sajatom is tasztit nem hogy másé. Rosszul vagyok ettől a nyimkodjuk egymast panasát ki

N24

2018. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
9%

Azért akarja kinyomkodni, mert pattanásos arccal nem felelsz meg az igényeinek.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

Egyébként nem hagynám neki, mert a pattanás kinyomásával heg képződik. Nem szabad nyomkodni, hanem meg kell várni, amíg elmúlik, esetleg be lehet kenni antiszeptikus krémmel. De semmiképpen sem szabad kinyomni!

2018. dec. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
#4 Ha csak kinyomod, azzal nem lesz heges, nem kell elvakarni meg piszkálni és akkor pár nap múlva nem is látszik. Szerintem ez még mindig jobb megoldás, mint ha a gennyes pattanás ott virítana a pofádon. Ha lusta vagy kinyomni, te dolgod, de ne terjeszd a baromságaidat.
2018. dec. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
40%

Én elég sokat küzdöttem a pattanásokkal, így pontosan tudom, hogy azok kinyomásával ártasz a legtöbbet a bőrnek, mivel amikor kinyomod, szétroncsolod a bőrt.

Sajnos engem senki sem figyelmeztetett, így én is elég sokat kinyomkodtam, aminek hatására csúnyán elhegesedett az arcom. Pont ezért figyelmeztettem most a kérdezőt, hogy ne kövesse el ezt a hibát.

2018. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Akkor te nem tudsz pattanást nyomni. Nekem is volt már pattanásom, és nem lett heges, ugyanúgy eltűnik pár nap után, mintha nem nyomtam volna ki.
2018. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Nekem eddig az jött le, hogy ez a csajok mániája, de ezek szerint akkor nem így van. Viszont a másik dolog amit megfigyeltem, az a bubisfóliához való viszony. Aki azt szerette pattogtatni, az pattanás nyomkodó is volt egyben. Ajánlom, mint lehetséges szűrőt. :D

32/f

2018. dec. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom!! Ha nekem nyomkodnak is, meg forditva is.


Egyszerű állati ösztön. Kurkászás.

2018. dec. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
44%

Ez komoly?! És nem.szakítasz vele?

Kozmetikus amúgy nem.jobb megoldás?

2018. dec. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!