Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Igazából már csalódottságból írom ezt. Felültettek, és nagyon zavaró. Lett volna a héten egy találkozóm, amit megbeszéltem az illetővel(27F), nagyon vártam múlt héten, de a munkája miatt tudtam, hogy nem nagyon tud írni az elötte lévő napokban... És nem írt, hogy mégsem találkozunk, sőt... Azóta se(hétfő) keresett.. Úgy érzem nem sértettem meg semmivel, hogy oka lenne, hogy ezt tegye. Többször akartunk már találkozni, de valahogy nem sikerült(2 alkalom, bizonyos okok miatt). Nagyon bánt a dolog, hogy valaki hogy lehet ilyen b*nkó... Gerinctelen dolognak tartom. :(

A találkozásunk szexuális jellegű lett volna, nem is egy egyszerű randi. Mindketten egyedülállóak vagyunk, tehát az se lehet, hogy esetleg van párja és az lett volna az oka... Eleve olyannal nem kezdek. Bár azt tudni kell, hogy régebb óta ismerem, de csak virtuálisan. És eddig mindig leírta a frankót is... Most meg ez... :(


Más is járt már így?


2020. nov. 14. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok pasi (mert ezek nem férfiak), csak neten szórakozgatnak...

Unalmas perceikben írkálnak, de több energiát már nem fektetnek bele.

2020. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos... :(
2020. nov. 14. 20:38
 3/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Szerintem csak megijedt, amikor valósággá vált, hogy élőben is szexelhetne veled elment a kedve az egésztől, mert tudta, hogy csak hazudott végig és 1 perc alatt elcsobbant volna a 10 centis répájával. Ezért inkább nem ír és lapít.
2020. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is a megijedésre gondoltam... Mivel eleve nem igazán preferálja a kapcsolaton kivüli szexet, tehát a szexkapcsolatokat. Pedig og nem én erőltettem mellesleg... De akkor is írhatott volna... :(
2020. nov. 14. 20:47
 5/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Pedig a szexkapcsolatokat többen részesítik előnyben, főleg férfiak. Szóval ez is alátámasztja, hogy tényleg megijedt és ide menekült mellébeszélés szinten.
2020. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem ismerkedem neten. Kétszer is előfordult, hogy pár hét írogatás után lett volna a találkozás. Előtte nem sokkal jött a lemondás, az első, hogy ja, mégsem. A 2. most nem. Azóta az élet hozott kapcsolatot számomra. Néha ha üres napom volt ma is felmegyek a chat alapú társkeresőre, aztán ha komolyabbra fordulna a csevegés lépek, "majd még beszélünk" ezek a társkeresők az unatkozó emberek menedékei, oldás magány ellen. Ott társat keresni halott ügy.
2020. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. nov. 14. 20:58
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"munkája miatt tudtam, hogy nem nagyon tud írni az előtte lévő napokban"

Ilyen nem létezik

2020. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem is gyanús, azert 3 perce legyen már...
2020. nov. 14. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!