Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem a viselkedését?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem a viselkedését?

Figyelt kérdés

Mostanában sajnos gyakori vendég vagyok a nőgyógyásznál. Nagyon régóta hozzá járok, mindig is közvetlen pasas volt. Viccelődik, ha rég találkoztunk átkarol, puszival üdvözöl.

Most vizsgálatok közben és után is többször előfordult, hogy "megnyugtatólag" a combomat vagy kezemet/karomat megérintette, megsimogatta. Amíg ez 1-2 évente 1x fordult elő, nem gondoltam semmi extrára, de most azért felmerült bennem, hogy vajon ez normális viselkedés-e az orvostól.


30 vagyok, férjem van. Ő 50 és nős.



2017. júl. 19. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát jelent is vagy sem, ha táged ez feszélyez és úgy érzed, túllép egy határt, le kell állítani! Véletlenül se adj neki félreértelmezhető jelzést, hogy közeledjen. Vagy válts nőgyógyászt, ha nem akar leállni.
2017. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem feszélyez a dolog. Nem mondom, hogy élveztem a helyzetet, de nem is zavart. Csak nem szeretnék semmi olyat tenni, amit biztatásnak vél.
2017. júl. 19. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt leginkább a nőgyogyid tudja...figyeld a re/akcióit...
2017. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A viselkedése korábban is ilyen volt, csak mivel kb évente találkoztunk 5 percre, így egyáltalán nem is gondolkodtam rajta. Most azonban úgy alakult, hogy heti szinten mennem kell, és azért így már feltűnő ez a "közvetlenkedés".

Tényleg nem zavar, így a bajom közepette még talán jól is esik a lelkemnek egy kis extra odafigyelés.

2017. júl. 21. 08:11
 5/5 A kérdező kommentje:

Figyelem a (re)akcióit.

Az utóbbi hetekben minden találkozásunk úgy alakult, hogy véletlenül se legyen bent asszisztens.

Ezen felül több nem történt, mint eddig.

2017. szept. 27. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!