Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt a viselkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a viselkedést a férfi részéről?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt a viselkedést. A facebokoon törölt az ismerősei közül, üzenetet sem lehet neki írni, mert valószínű tiltott. De ha az utcán találkozunk köszön és megkérdezi hogy vagyok és úgy viselkedik, mintha minden rendben lenne.

Ha én valakit törlök és tiltom akkor nem akarok vele beszélni sem a neten, sem az "élőben"/habár én nem szoktam senkit sem törölni, meg tiltani/ Ennek mi értelme van?


2019. ápr. 29. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Vedd az adast, nem kell vélni semmire.

Tiltott, törölt.

2019. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem kellesz az életébe, persze ezt a szemedbe nem meri mondani. Jellemtelen féreg az ilyen.
2019. ápr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es én is tudom. Ha törlök valakit, utána nem kérdezem a barátaitól van e valakije, mint ez az illető csinálja.Nem vagyok hülye, ennyit én is tudok. Akkor nem írtam volna ki ide.
2019. ápr. 29. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Én is kikukáztam egyszer a facebook ismerőseimet. A 900-ból csináltam 10-et. Pedig a 900-at is ismertem személyesen. Olyat is töröltem, akivel napi szinten találkoztam.


Akik megmaradtak, azokkal facen is heti szinten tartottam a kapcsolatot. A többiekkel meg csak személyesen. Így fölösleges volt ismerősnek lenni. Lehetett nézni a megosztott sz-rjaikat (akkor még nem volt unfollow).


Élőben találkozva jólat beszélgettem velük. Ennyi.


Nem kell ebbe feltétlen gerinctelenséget belelátni.

2019. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmire. Szimpla ismerőse vagy, akivel nem óhajt a neten írkálni, sem megosztani veled semmit magáról. Ettől még az utcán köszönhet és érdeklődhet felületesen, ahogy a távolabbi ismerősök szoktak. Szóval, minden rendben van, csak nem akar tőled semmit, ha már a párkapcsolati témakörbe került...
2019. ápr. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!