Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem akar gumit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar gumit használni, mert nem szereti. Viszont én meg úgy érzem magam biztonságban. Fogamzásgátlót nem szeretnék, mert félek a hízástól. Más módszer?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen van. Mégpedig a ráhatás nevű. A pasid majd szépen elfogadja, hogy gumit használtok, ugyanis ez a játék jobbára a te testedre megy, tehát te döntesz mivel érzed magad biztonságban és hogy akarsz-e gyógyszert szedni.
2010. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 StephanieXx ***** válasza:

Ha szeret,akkor kibírja.

[link]

2010. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Nincs, és szerintem fogamzásgátlónál nem csak az elhízástól kell félned. Szépen megmondod a pasidnak, hogy vagy gumival, vagy sehogy. Ahogy fentebb írták, a Te szervezetedről van szó, nem az övéről.

De nagyon kérlek titeket, semmiképp ne védekezzetek megszakítással!

2010. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem akar gumit használni, akkor ne is akarja veled! Ha ő nem hajlandó figyelni rád és nem érdekli te mit szeretnél, akkor nincs miről beszélnetek, ez az ember nem vesz figyelembe téged és nem törődik azzal, hogy még árthat is neked.
2010. aug. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahamm, van egy 100%-os fogamzásgátlási módszer: a tea. Nem előtte, nem utána, hanem helyette.
2010. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

ki nem szarja le hogy szereti-e vagy nem?

fel veszi és kész! ne rinyáljon, bírja ki!

2010. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
pesszárium FTW
2010. aug. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Persze felvette, mivel mondtam neki hogy akkor sehogyan sem.Nem szeretnék gyereket 17évesen.

Na felvette, tiszta kicsi volt rá.:S

Mondta hogy szégyelli is megvenni a gumit.Mondtam meg veszem én.

2010. aug. 10. 16:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor ne dugjatok.

Maradjatok az orálnál és a pettingnél.

2010. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nagyon nem megy gumival érdemes valamelyiket kipróbálni.

2010. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!