Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Öszeállítanátok egy jó/rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öszeállítanátok egy jó/rossz pasi listát?

Figyelt kérdés

Pl eddig :

Jó:kedves

romantikus


rendes

szeret

megbízható

arcra is ad puszit nem csak csókot

elviselhető

a tesója elött meg csókolozni

unvarias

meg csókol ha kell ha nem

kibírható

fogja a kezed

bemutat a szüleinek

elhív moziba


rossz:

kibírhatatlan

bunkó

gyáva

szétszórt

elviselhetetlen

nem szól hozzád ha a haverjaival van

nem köszön ha mással van

nem mutat be a családjának

letagad!!

---------------

ezt a listát neten találtam,de ki kéne egészíteni egy kicsit,segítsetek!köszi előre is!


2010. aug. 10. 17:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nyugodtan, én normális hsz-t válaszolnék,ha kapnék egy normális hsz-t :D
2010. aug. 10. 17:35
 12/15 anonim ***** válasza:
És milyen szociális probléma akadályoz meg téged abban, hogy egy tulajdonságról eldöntsd, hogy melyik listára kerüljön fel?
2010. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
az a szociális probléma, hogy nem kapok tulajdonságokat,amiről eldönthetem,melyik listára kerüljenek fel...ezt a szoc problémát hogy hívják? :D értelmetlen válaszadók szoc problémája? támogatást adnak a rászorulóknak? :D :D
2010. aug. 10. 17:38
 14/15 anonim ***** válasza:
Mert nem ismersz emberi tulajdonságokat? Tényleg nem értem mit akarsz tudni. Ha azt mondom, hogy "figyelmes" akkor ez valami halál új szó ami eszedbe se jutott volna soha?
2010. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok. És te?
2010. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!