Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha közmunkás és alkohol függő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha közmunkás és alkohol függő vagyok, nincs életcélom sem, akkor jobb ha egyedül próbálok boldog lenni?

Figyelt kérdés

Tehát ha egy kis fűtetlen házban élek. Főleg bort meg sört iszok napi szinten, azért hogy ne kelljen az életemmel szembe nézem.

Tudom hogy lehetne fejlődni, és komolyabb célokat is kitűzni, de így 34 évesen már kinőttem ebből. Sosem értem el semmit, és furcsa lenne egy olyan életbe kezdeni amiben felelősséget kellene vállalnom önmagamért.

Ha úgy döntök hogy ilyen maradok, akkor viszont azt is látom jobb ha egyedül maradok. Hiszen ki akarna ilyennel járni mint én?

Van valaki hasonló helyzetben? Hogyan kell beletörődni a sorsunkba? Ha már a folytonos italozás is kevés..



2020. nov. 16. 07:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A leírt helyzethez képest szépen megfogalmaztad a kérdésed, helyzeted. Nem gondoltam volna, hogy a leírt helyzetű embernek van internete és ilyen összeszedettem tzd írni. Ha valóban te vagy akiről a kérdés szól, fel a fejjel
2020. nov. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
"furcsa lenne egy olyan életbe kezdeni amiben felelősséget kellene vállalnom önmagamért." Rossz hírem van, Kérdező: amit most csinálsz, azért is neked kell vállalnod a felelősséget. Tudod, hogy néz ki az ún. "alkoholisták pokla"?
2020. nov. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azért kéne felelősséget vállalnom hogy nem cseszem el egyből a pénzt amit keresek. Mert így havonta csak a kaját kell 1x kifizetem, és utána csak a piára kell költeni. Ha elmennék rendes melóhelyre dolgozni, akkor jóval többet kéne dolgoznom, és többet is keresnék. De viszont ugyanígy elverném akkor is. Ez ellen kéne akkor tennem. Úgy kéne élnem hogy mindig van valahol pénzem a háttérben. Ezt viszont így el sem tudom képzelni, egyszerűen nem ezt szoktam meg.
2020. nov. 16. 08:24
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

08:15-ös vagyok


"Ezt viszont így el sem tudom képzelni, egyszerűen nem ezt szoktam meg." És az elképzelhetetlen számodra, hogy átszoktatod magad más dolgora? A pelenkába sz*rásról is leszoktál, ugye...

2020. nov. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Régebben már többször megpróbáltam, de soha nem sikerült. Ismerem önmagam, és minél tovább bírom, utána annál nehezebb lesz. Pár éve sikerült össze gyűjtenem majdnem 100 ezret, ami csak úgy volt tartalékba. Aztán az egyik este túl sokat ittam a kocsmába, és valamire elvertem, amire nem is emlékszek. Azelőtt is mindig egy ponton kifolyt a kezemből a pénz, amiért nagyon sok erőfeszítést tettem. Velem mindig ez történik. Ezért élek így ahogy, mert innen nem tudok nagyon lecsúszni. Attól félek hogy ha újra megpróbálom rendbe hozni a dolgokat, akkor megint félrecsúszik minden. Mert ezt az életet ami most van ezt már megszoktam. Csak az a baj hogy elég silány ez az élet. Nehéz benne boldognak lenni.
2020. nov. 16. 08:37
 6/18 anonim ***** válasza:

"Ezért élek így ahogy, mert innen nem tudok nagyon lecsúszni." Ez csak egy vágyálom. Az alkohilsták eü-i és szoc. karrierje igen jól ismert. Lehet tudni, hova vezet, mik a lépései stb. Tudod, mi vár rád.


Hát, minden jót, kedves Kérdező. Kár érted!

2020. nov. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azt az életet még élhetem egy jó évtizeden át, és utána ha szerencsém lesz csak úgy egyszerűen vége lesz. A másik lehetőség persze az lenne hogy próbálkoznák, de tudom előre, ismerem önmagam annyira hogy tudjam hogy úgyis elszúrnám. Ugyan miért történne valamikor másképp? Egy gyenge ember vagyok, ez itt a probléma. Egyedül gyenge vagyok, de ha sikerül valahogy össze hoznom egy párkapcsolatot, akkor lehet abban értelmet találnák. Más miatt talán érdemes lenne küzdeni. Viszont ez nem rajtam múlik. Nem valószínű hogy az élet beadna egy ilyen lehetőséget. Ezért jobb lenne beletörődni a sorsomba.
2020. nov. 16. 08:53
 8/18 A kérdező kommentje:
Mindegy is, ma végre nem megyek dolgozni és vettem 10 liter sört 6500ért. Ez legalabb jó nap lesz :)
2020. nov. 16. 08:54
 9/18 A kérdező kommentje:
Vagyis 20 litert. 20 üveg 2 literes kőbányait. Ez már aztán kitart egész nepra :D
2020. nov. 16. 08:55
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Azt az életet még élhetem egy jó évtizeden át, és utána ha szerencsém lesz csak úgy egyszerűen vége lesz." Pfff, ez egy hiú remény. Az, hogy a folyamatos ivás milyen betegségeket okoz, mennyire leépít, arról tényleg nem tudsz?


Hosszú lesz a néhány évtized, hallod.

2020. nov. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!