Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért irigyek egy munkanélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irigyek egy munkanélkülire, ha meg dolgozol még Dubai sem baj nekik?

Figyelt kérdés

Van olyan volt osztálytársnőm nem is egy, akik már kint élnek/dolgoznak Dubaiban. Az egyiknek a borítóképe Facebookon egy Audi cabriolet és áll benne szét tárt kezekkel. Ezeket nem irigylik, de engem igen pedig csak egy jó számítógépem van, meg egy jó mobilom ezen kívül semmim, szüleimmel élek de ők sem gazdagok. Hogy van az, hogy engem elitélnek 1 millió forintos számítógépért és még autóm sincs. Közmunkán dolgozok és abból van, mivel elrakhatom azt a kevés zsebpénzt mert szüleimnek nem kell adnom. 28 éves vagyok szóval kb 7 évig spóroltam rá, ez most hogy van?


Csak én nem értem az összhangot? Igaz ezen adtak volna régi BMW-t csak valahogy szerintem úgy még ennél is jobban utálnának :(


Ez csajozásra és barátok szerzésére is problémás nekem.



2020. máj. 13. 09:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon problémás. Mármint hogy tudsz dolgozni, ehelyett közmunkán vacakolsz.
2020. máj. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Sötétség van
2020. máj. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Sötétség jah, de mikor egyik haverom kivitt kocsikázni a vadonatúj autójával még ő akadt ki a mobilomon. Azóta sem beszélünk.
2020. máj. 13. 09:48
 4/21 anonim ***** válasza:
44%

#1 nem tudom, honnan veszi, hogy tudnál dolgozni, nincs mindenhol lehetőség, költözni pedig nem mindenkinek opció.

Én is szüleim által eltartott vagyok, még közmunkát sem tudok vállalni. Nő vagyok, tőlem azt a kb. 5 hetente 4 ezer Ft-ba kerülő géllakkozást szokták irigyelni, sajnálni. Pedig ez minden, amit magamra költök, sem fodrász, sem kozmetikus, sem ruhák, sem kencék, holott mind rám férne bőven.

Ilyenek az emberek... Nyomorult kis életed egyetlen örömét is felháborodva elvennék tőled, mert neked az nem "jár". Bezzeg a qrválkodásból vagy csak szimpla tedd ide-tedd oda valagmeresztésből élők akkora élmunkások, hogy még hasra is kell esni tőlük.

2020. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem irigyel senki, hanem inkabb szanakoznak, hogy otthon laksz 28 evesen, kozmunkan vagy es sikerult egymillio ft-ot osszeszedned, de te inkabb PC-t meg draga mobilt vettel belole ahelyett, hogy tanfolyamra, koltozesre oda ahol van munka, stb koltotted volna.
2020. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Valamit nagyon elqrhattál. Én úgy, hogy haza is adtam/adok, mellette 8,5 milliót takarítottam meg szülőknél 28évesen. 31 évesen 14 milliónál tartok.

Már bocsi, de tényleg szánalmas vagy!

Másrészről pedig úgy érzem, ez egy kamu kérdés. Ha tényleg létezik ilyen, akkor olvasd el többször a hozzászólásomat és nézzél magadba. Talán ez ösztönözni fog, hogy ne legyél szánalmas a továbbiakban.

Mondjuk az elvesztegetett idődet nem tudod visszafordítani. Te tudod, meg te érzed neked mi a jó! Végső soron mindenki tojik a fejedre!

2020. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Xdddd igen, biztos a mobilodért utálnak😂😂
2020. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok. #2:

Ezzel nem kell jönni, hogy nincs munkahely, meg nehéz költözni. (Oké, mot járvány, de előtte, és néhány hónap múlva!?) INGYEN SZÁLLÁS VAN!! Meg persze a műszakok. Elhiszem, hogy szar gyárban gürizni. De aki fizikailag képes a közmunkára, tehát megvan a két keze, két lába, meg egy agya, amivel koordináltan tudja mozgatni őket, az már képes biorobotként üzemelni. Hasonlítsd már össze ezt a nettó 200 ezret a közmunkával megkereshető pénzzel!! Aztán ha megcsinál egy pár hónapos pl targonca OKJ-t, akkor műszakokkal, pótlékokkal, túlórákkal megvan a 300 ezer is.


28 évesen ne vicceskedjünk ezzel az anyuci tart el dumával. Aztán még el is herdálja a pénzt, ahelyett, hogy befektette volna.


Kérdező: Szedd össze magad!! Mi a rákból akarsz élni? Gondolkodj el!

2020. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

" egyik haverom kivitt kocsikázni a vadonatúj autójával még ő akadt ki a mobilomon. "

Velem kellene kocsikáznod, másra koncentrálnék.

2020. máj. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Most màr tényleg szànalmas vagy! Àllj màr le. Hàrom naponta fogsz kiírni a mobilodra alapuló kérdéseket?

Elhisszük, szuper a mobilod, és igen, mindenki arra irigy!

2020. máj. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!