Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy objektíven 5/10-es külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy objektíven 5/10-es külsejű lánynak elég 24 órája a Tinderen lenni ahhoz, hogy 8/10 - 9/10-es csajnak higgye magát utána, annyi lájkot, párt és puncsolást kap ott? Ha nem írnának neki azok, akik csak megdugni akarják, akkor nem ez lenne a helyzet?

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Kitalálom. Nem akar veled dugni a beképzelt liba.
2020. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Nyugi Tinderen sok lány csak dísznek van fent hiába mondják hogy társak keresnek meg komolyat. Gyűjti a matcheket kicsit chatelgetnek de találkozni meg randizni nem nagyon akarnak. Ahhoz már meg is kellene mozdulni meg ilyesmi. Viszont sajnos randizás nélkül párkapcsolat sem lesz. Az meg már túl sok energiát igényelne részükről. Egyszerűbb az egójukat fényezni meg mások idejét pazarolni feleslegesen és tönkretenni így a társkeresők eredeti célját... A társkeresést... Tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek. Viszont erősen túlválogatnak a lányok. Annyira válogatnak hogy konkrétan sokan évek óta fent vannak kb 200-2000 match közötti számokkal. És azok közül nyílván senki sem üti meg az elvárásaik szintjét. Erre meg nem tudom mit mondhatna az ember.
2020. nov. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%

Egy 5/10-es külsejű lány alapból 8-9/10-esnek hiszi magát és csak 9/10-es, 10/10-es pasikat jelöl vissza, akik alapból dugni akarnak és megnézik kivel állnak szóba. Lesz neki macth, de az csak dugásra. Ha olyan pasik, akik CSAK dugni akarnak eltűnnének az oldalról, akkor nem csak az 5/10-es, de a 9/10-es csajoknak is tized annyi visszajelzésük lenne. Mellesleg az applikáció forgalma és ezáltal a bevétele is megcsappanna.

Amúgy a Tinderen levő pitXák számára a csak dugni akaró pasik pozitív visszajelzése is olyan szintű léleksimogató, hogy az el nem tudod képzelni! Az ottani nők nagy része egyébként csak ezért van fent. Nem keres senkit, csak legyezgetni akarja a női hiúságát ezzel. Jobban alszanak tőle vagy jobb lesz az életük? Áh! Csak ők ezt még nem tudják. Lassabb a felfogásuk, mint a T-Rex-nek (pedig a T-Rexnek mai napig nem jutott el az agyáig, hogy kipusztult), így még nem tudják, hogy

1.: ezzel a kis önkéntes modellek BEÁRAZZÁK MAGUKAT

2.: a net nem felejt és hiába minden tultás meg duma, egyesek úgyis lementegetik a képeiket ... az meg idővel előkerül valahonnan.


Interjúztattam úgy titkárnőt, hogy a HR-es közben a csaj csöcsös, pucsítós képeit mutogatta a laptopon. Vettem fel csajt akinek a Facén beb@szós képei voltak, csak azért, mert másfél hónap múlva csapatépítő volt, és vissza akartam élni Nála a helyzettel - sikerült is, a csajt meg fél éven belül sikerült kitúrni a helyéről amihez elég volt egy másik olyan fiatal arrogáns libát felvenni, aki már Facén is Szabó Péteres meg Marozsán Szabolcsos f@szságokat osztogatott meg, az erős nőkről (ez a "padlóra küldhetsz, de ne várd meg míg felállok" féle duma), meg a kommentjeiben is igencsak bunkó volt. Kérés nélkül megtette amit elvártam tőle és amint kilépett miatta a másik, pár napra rá Ő is ki lett rúgva azzal a felkiáltással, hogy nem tud vertikálisan együttműködni. HAHA!

2020. nov. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
#3: bebizonyították, hogy a férfiak jelentős része alkalmatlan döntéshozó pozícióra.
2020. nov. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó,te akkor voltál csajjal,mikor én a Marson jártam. Tehát sosem.😂
2020. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

4.


Ahogy a nők többsége is - de csak azért, mert az EMBEREK jelentős része alkalmatlan rá. És szerencsétlenségünkre általában pont ezek indulnak el a vezető pozíciókért... (Orbán, Fletó, Trump, Biden, Hillary Clinton, Merkel, Juncker, Macron stb.) A South Park "Gennyes Tus - Redvás Szendvics" hasonlata nagyon találó a legtöbb választás alkalmával.


Az amcsi elnökök közül is összesen talán 2 volt alkalmas az elmúlt 70 évben. Magyaroknál talán egy sem igazán. És sajnos majdnem mindegy az illető neme, Merkel semmivel nem jobb, mint mondjuk Macron, pedig az ellenkező neműek.


És most a kérdező:


Olyan nincs, hogy objektíven ítéljük meg az emberi külsőt, ami szubjektív. Persze vannak külsők amik sokak számára vonzó vagy taszító, ott van egy minta, de akkor is értelmetlen ezt így osztályozni. Hatalmas vita szokott lenni abból, hogy ki számít "a legjobb" kategóriának - mindkét nem esetében - és csak azért nyer 1-1 típus, mert az átlagproli ezt látja a bulvár-újságban. És ugye annak véleménye nagyon "releváns".

2020. nov. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

"Egy objektíven 5/10-es külsejű"

Itt bukott meg.


Objektíven meg tudod ítélni egy számítógép vagy egy autó felszereltségét, az emberi külsőt nem.

2020. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

7.


Még ezeknél sem teljesen objektív, hallottam én már szópárbajt arról, hogy melyik kocsi vagy számítógép a jobb "objektíven" (aranyos módon teljesen szubjektív volt mindkét fél :D)

2020. nov. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
Nekem sokan írnak minden felületen... de nem hiszem ettől még magam egyáltalán top modellnek.. akinek van önkritikája, tudja hogy a sok kiéhezett fószer mindenkire nyomul, aki csak mozog.
2020. nov. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Én objektíven 10/5 vagyok (ha már leírtad ezeket a szavakat, akkor én is ezt használom), de írhatna nekem akármennyi pasi a Tinderen, sőt, élőben is leszólíthatnának, sosem fogom magam istennőnek érezni. Ez nem a visszajelzés kérdése. Akiről itt szó van, gondolom átlagos, de van önbizalma. Akinek nincs, annak meg lehet mondani bármit.
2020. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!