Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy objektíven 5/10-es külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy objektíven 5/10-es külsejű lánynak elég 24 órája a Tinderen lenni ahhoz, hogy 8/10 - 9/10-es csajnak higgye magát utána, annyi lájkot, párt és puncsolást kap ott? Ha nem írnának neki azok, akik csak megdugni akarják, akkor nem ez lenne a helyzet?

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 11:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9%

Szóval uccsó 2 hozzászóló csaj is azt csinálja hogy:

-Párban áll a pasival Tinderen (elméletileg köcsönös akkor a vonzalom)

-A pasi ráír és találkozni szeretne

-Ha ezt nem a megfelelő formában csinálja akkor a pasit kiéhezettnek tartja és nem találkozik vele


Értem...

2020. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%
Én arról beszéltem, hogy a dicséretek nincsenek semmilyen hatással az önértékelésemre. De gondolom csak azért mondod ezt, mert azt hiszed, beképzelt vagyok és egyik pasi sem elég jó nekem.
2020. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tinderezem, de randivonalon fenn vagyok. Átlagos nőnek tartom magam, ráadásul már necces korosztály vagyok, ráadásul anyuka.

Adatlap és levél alapján is tudom kb hogy ki az aki

-nem komoly érdeklődő

-csak szexet akar

-komoly érdeklődő,de annyira nem illünk össze, hogy kár erre időt pazarolni.


Ettől még nem értékelem túl magam. És semmit nem dob az önbizalmamon az sem, ha szakmunkás Józsi rám ír, hogy szép vagy, aztán nem tudunk érdemben beszélgetni. Kedves, aranyos köszönöm a lehetőséget, de nem. És nem érzem magam ettől többnek.

2020. nov. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Ha ezt nem a megfelelő formában csinálja akkor a pasit kiéhezettnek tartja és nem találkozik vele"


Eltalalt, aki bunkon kommunikál, azzal miért is találkozzak? Csak mert elfogadható a fotója?

2020. nov. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!