Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyesek miért hiszik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek miért hiszik azt, hogy egy kapcsolat csak akkor jó, ha tele van rakva a Facebook képekkel?

Figyelt kérdés

Nemrég visszahallottam valakitől, hogy a párom exe mondta, hogy biztos jó szr lehet a kapcsolatunk mert csak 2 kép van fent, fel se akarjuk egymást vállalni.

Magamról is évente ha felrakok, nekem meg az fura, hogy az exe naponta többet is felrak meg azt is közli konkrétan mikor megy wc-re


2020. nov. 17. 05:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyesek buták.

Ennyi a titok :D

2020. nov. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztm meg épp ellenkezőleg, aki sokat posztol meg így életem egyetlenem, nekik nem valami jó a kapcsolatuk. Én a környezetemben ezt vettem észre.

Igaz nekünk több kép van kinn, mint neked, de a 2 év alatt lett kb 10, ebből a lányommal van a képen kb 6 képen.

N

2020. nov. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nekünk jó szar lehet a kapcsolatunk, még csak "ismerősök" sem vagyunk azon a szaron.
2020. nov. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És nem elvagytok abban a " jó szr " kapcsolatban? Mit izgat mit mond? Kéretlen tanácsokkal tele a padlás.
2020. nov. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek #2-vel, pont fordítva szokott lenni, úgy veszem észre. Sosem tettem ki képeket, volt, hogy még csak a "kapcsolatban"t sem, mégis valamire való kapcsolataim voltak. Míg az ismerőseim között vannak, akiknek egy hónapig egyfolytában dúl a láv, és mindenkinek tudatára is adják, aztán hamar vége is lesz.

Neki ez a fontos, ő még a szeretetet is ebben méri, ami baromság. Kit érdekel, mások azt látják-e, hogy ti boldogok vagytok, ha közben igazából nem vagytok azok.

2020. nov. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak az hiszi ezt, aki maga is ezt csinálja. Mindenki más tudja, hogy ahol a közösségi média tele van nyomva a nagy szerelemmel, képekkel, jelölésekkel meg hasonlókkal ott bizony kompenzálnak valamiért, tehát egy ilyen kirakatkapcsolat a zárt ajtók mögött 100/99 esetben szar. A maradék 1 esetben csak simán exhibicionista a posztolgató, ebben az esetben a párját sajnálom :D
2020. nov. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Arra soha nem lehet alapozni.


Világ felé a szép boldog párt, a családot kell mutatni.


Szerintem kb minden ember ismer egy ilyen párt, házaspárt vagy családot.


ÉN is szerető viszonyban voltam egy házas nővel évekig, volt egy gyereke is, tudtam, hogy otthon sok a vita sok a probléma, de készíteni kellett boldog képeket, hogy azt lássák, hogy ők milyen szép család és jó véleménnyel legyenek róluk.

2020. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!