Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy prosti tud emberszámba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy prosti tud emberszámba nézni egy férfit aki hozzá jár?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 17:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én beleszerettem a kuncsaftomba. De nem kellett volna, mert folyamatosan arra emlékeztett, hogy milyen nagy hibát követtem el. Plusz mivel volt asszonya, így tönkre mentem lelkileg is. Ha érzed, hogy több van mint üzlet, akkor le kell lépni. Mert csak sérülsz.
2020. nov. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Amig fizetsz, addig emberszàmba vesz.
2020. nov. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, mert neki csak üzlet és kész.

De persze eljátszhatja, hogy érdekli mint ember de az csak meg játszás.

2020. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

miértne ha nem bunkó vele

amúgy a szerelem és az érzelem nem egyenlő azzal hogy emberszámba veszel valakit

2020. dec. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!