Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyáltalán emberszámba kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán emberszámba kellene őt vennem?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú, akivel sokat beszélgettünk, ismerkedtünk, és egy idő után lefeküdtünk. Mondanom sem kell, én voltam a naív, amiért hittem neki egy percig is, ugyanis utána faképnél hagyott. Az azelőtti midennapos kapcsolattartás lement nullára, sőt azután, hogy felajánlotta, ő szívesen lenne még velem testileg, és én nemet mondtam, még le is tiltott egy közösségi oldalon, ami rosszul esett, így inkább letöröltem, hiszen bántotta az önérzetemet. Nem tudtam, mire véljem a viselkedését, úgy éreztem, és érzem átvert, tanulópénznek volt maximum jó. Ezekután két hete találkoztunk, és még csak nem is köszönt, elfordította a fejét is. Talán semmibe kéne nekem is venni őt, és jobb is legalább teljesen kiábrándultam. 22 N
2016. febr. 9. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene emberszamba venni.
2016. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pontosan jól látod, most már csak kivitelezned kell.

Töredékét nem éri meg az ilyen.

2016. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne süllyedj le az ő szintjére. Ha neki csak egy d..gás kellett, megkapta és kész. Te meg tanultál belőle. Attól még nem kell neked is ugyanígy viselkedned. Attól leszel te különb, hogy természetesen viselkedsz, nem úgy, ahogy ő. Ha nem köszön, nem köszön, neked se kell, de attól nem kell elfordítanod a fejedet.
2016. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek, értékes válaszokat adtatok!
2016. febr. 9. 16:08
 5/9 omba ***** válasza:

Ez egy nulla, az meg szám nem ember.

Sivár.

2016. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A srác a nulla?


Biztos? :)


Annyi rendes srác van. Biztos van valami oka annak, hogy a kérdező pont ilyennel futott össze ;)

2016. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, ne vedd sértésnek, de ha megtetszik valaki neked, akinek látszólag te is, kölcsönös a vonzalom, a szimpátia, sokat beszélgettek, bókol, keres még hajnalban is, úgy tűnik jól alakulnak közöttetek a dolgok, nagyon vágysz egy rendes fiúra, akivel kapcsolatot is tervezel, akkor miért is vagyok okolható? Mert ezekre vágytam, mint minden ember?


Naív voltam, azt hiszem ez az én hibám ebben, és nem hiszem, hogy nekem kellene rosszul éreznem magam, mert gyengédséget szerettem volna egy látszólag rendes fiútól, illetve amiatt, mert még köszönésre sem méltat.


Ne vedd bántásnak, nem annak szántam.

2016. febr. 9. 17:03
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem jól tette ;d
2016. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem veszem bántásnak.


én férfiként sokkal keményebb dolgokat is átéltem. (társkeresés terén)

és az a legszomorúbb hogy ezeket a történeteket át se tudom adni, mert nem tudjátok magatokat beleképzelni.

2016. febr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!