Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanulságként vagy fájdalomként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanulságként vagy fájdalomként maradt meg egy ilyen?

Figyelt kérdés

Akik úgy érzik, hogy kihasználták vagy csúnyán átverték őket.

Sikerült idővel túllépni ezen vagy máshogy tudtok erre nézni már? Mennyi idő alatt sikerült ezen túljutni? Milyen tanulságot vontál le?


2020. nov. 19. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanultam belőle. Ezentúl mindig hallgatok a megérzéseimre az ösztöneimre. Soha többet nem alkudom meg. Nincs bennem fájdalom. Erősebb és tapasztaltabb lettem.
2020. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Benne van a pakliban, hogy olykor hibázunk, vagy félreismerünk embereket, nem látjuk fától az erdőt, de benne maradni egy rossz helyzetbe hülyeség és magadnak ártás. Tanulni lehet belőle azt, hogy igenis légy fontos magadnak, ha valami/valaki rossz hatással van rád, akkor nem megalkudni. Megvan mindenkinek a maga értéke, ha a másik ember nem tisztel, bánt, megaláz, becsap, akkor igenis tudni kell NEM-et mondani, bármennyire is mézes-mázas vagy hízelgő amit mond, ha ellentétben áll azzal amit tesz.

Fenntartással kezelni mindenkit, és figyelmesebbnek lenni. Én ezt tanultam meg.

Túljutási idő egyéni ill. az ismeretség/kapcsolat minőségétől is függ, de az mindenképpen meggyorsítja a "gyógyulási" folyamatot, ha nem ragadsz benne a sebeidet nyalogatva, hanem - a tanulságokat levonva - továbblépsz.

2020. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte fájdalomként de később ha szerencséd van átalkul tanulsággá
2020. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Pici fájdalom mellett tanulságként.

Csak van egy olyan negatív hozadéka, hogy senkiben nem tudok egyenlőre megbízni. Olyanban sem, akiben talán meglehetne.

2020. nov. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!