Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magányra megoldás a titkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magányra megoldás a titkos szexpartner bevállalása?

Figyelt kérdés
A korom miatt már kifutottam az időből, olyan társat nem tudok talalni, akivel kerek lehetne a maradék élet. Felbukkant egy fiatalkori udvarloféle, semmi komoly nem tortent anno. Azota mindketten elvaltunk,neki eletarsa lett, de szeretne velem agyba bújni, mert a kapcsolata kiegett, jo lenne neki egy kis izgalom. Kavezni már feljott parszor, de igazaból a szex fele tereli a dolgokat Furdoruhas kepcsere is volt,pedig nem igy akartam. Szobahozta a telefonszexet,azonnal momdtam hogy nem.Sokeves párkapcsolatban él, szerelem nincs koztunk max egy kis kemia, a fiatalsagunk emleke, az óleles utani vagy..De enból titkos szeretoi statusznal tobbet nem varhatok. Menjek bele? Legyen egy karbantartom? És ammor nem leszek maganyos?

2020. nov. 20. 19:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocs:akkor es stb. elirasok.miatt
2020. nov. 20. 19:44
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Semmi értelme ennek, de te tudod.
2020. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Még magányosabb leszel. A szeretői státusz nem arra való, hogy a magányt oldja vele az ember, hanem a szexhiányt.
2020. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a semminél mindenképp jobb. De tény, hogy nekem már agyamra ment a sok éve semmi, lehet, hogy tiszta fejjel másképp látja az ember...
2020. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Azért mekkora mókamester az Isten! Aki magányos, annak jutna szex, de csak szexkapcsolat. Aki meg párkapcsolatban él, annak meg nem jut szex, de nem magányos. Válj el, majd rájössz, hogy magányos vagy, és még szexre sem találsz senkit.
2020. nov. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Mi az hogy a korod miatt kifutottál az időből? Sose késő társat találni. Van aki még 70 évesen is talál özvegyként új párt és nagyon boldogok
2020. nov. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Persze hogy próbáld ki nincs mit vesztened, utána még ki tudsz bármikor lépni !
2020. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom az ósszes valaszt!
2020. nov. 20. 20:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

No vagy férfi?

2020. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nő.50folott.....azt tudom, h itt fiatalok teszik fel a kerdesuket, mert ilyen idósen már bolcsebbnek kene lenni az élet dolgaiban.Nekem ez nem sikerult
2020. nov. 21. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!