Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt valaki?

Figyelt kérdés
Van egy nő ismerősöm (férfi vagyok) akin egyre többször észreveszem hogy utánoz. Ha nekem új órám van akkor másnapra neki is új és ugyanolyan fazonú csak ugyebár nőiben, ugyanazokat a kifejezéseket használja, ugyanazokat a gesztusokat mint én. Néha ugyanolyan mozdulatai is vannak mint nekem. Néha szemezünk. Nem tudom hová tenni ezt a nagy utánzást. Régen nem csinálta ezt? Miért teszi? Talán bejövök neki?
2020. nov. 20. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet vmi mentális betegsége van, akár veszélyes is lehet. Mert nem ésszerű cselekvés lenne ha azért tenné mert bejössz neki.
2020. nov. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem bejössz Neki!
2020. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg probalja eszrevetetni magat, hogy hasonlo az erdeklodesi korotok? PRobalja benned felpiszkalni az allatot, hogy menj mar oda hozza, de lathatoan akar puceran is maszkalhatna, abbol se lenne semmi.
2020. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismertem ilyen nőt aki ezt csinálta ha valakiért odavolt, huszonéves korában. Nem tudom az ilyen "kinövi-e".
2020. nov. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ő már 39 éves... :)

3#. Azért ha egy szál punciban járkálna előttem akkor tuti hogy lenne valami :) egyébként azt is észrevettem hogy amikor van ott más csávó is rajtam kívül akkor elkezd feltűnően jópofizni vele és közben figyel engem...

2020. nov. 21. 09:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Korban lehet 39 éves, de agyban igen csak tinédzser. Nem normális ez az eset már.


Magára akarja vonni a figyelmet.

2020. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!