Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy tanár ok nélkül ad jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy tanár ok nélkül ad jó jegyet valakinek, akkor lehet szó arról, hogy tetszik neki az adott diák?

Figyelt kérdés
Nincs nagy korkülönbség köztük. Betegség miatt nem tudott a diák készülni a dolgozatra, végül kapott egy szorgalmi 5-öst a rossz jegy helyett. Volt olyanra is példa, hogy előre kinyitotta a diáknak az ajtót és közben végig mérte. Vagy a folyosón szembe jövet is volt erre példa. Egyébként a diák visszahúzódó, nem szeret a középpontban lenni. Nem viselkedik kihívóan.
2020. nov. 21. 00:59
 1/5 anonim válasza:
Ennszexualis kapcsolatot nem várnék
2020. nov. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek még nem jelentenek feltétlenül tetszést. A lányok végigmérését minden férfi csinálja időnként (tudat alatt is), az ajtó kinyitása egyszerű udvariasság. Az meg, hogy félév vége felé egy ilyen nehéz időszakban, betegség után megtámogatja a diákot egy szorgalmi 5-össel, inkább emberségesség. Nem tudom, milyen jegyei voltak előtte, de ha már tele volt jó jegyekkel, és mindig szorgalmasan készült az órákra, akkor érthető, hogy nem rontja le a jegyét betegség miatt.
2020. nov. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A tanari palya azert jo adag empatiat is feltetelez, ha meg nem olte ki magabol. Oktatas, neveles a celja, ha ugy latta jonak, hogy megtamogatja egy szorgalmi otossel, mert az jobban a javat szolgalja, mintha kapott volna egy 3-ast a betegseg utan, akkor jol tette.
2020. nov. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Pont a minap írt be a tanár nekem egy max pontos zh-t úgy, hogy egyrészt másoltam, másrészt azoknak akikről másoltam, rosszabb lett. A kutyám debil feje van kinn teamsen, soha nem láthatta az arcom. Szóval maximum a kutyám tetszik neki. Szerintem csak tolt egy randomszám generálást és az alapján osztályozott.
2020. nov. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. nov. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!