Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy ilyen kategória,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy ilyen kategória, hogy "felnőtt párkapcsolatok", akkor az emberek mért vannak felháborodva, ha kérdéseket írnak oda?

Figyelt kérdés
Mindenki sír, hogy milyen kérdések vannak itt. Emberek! Ez a kategória ilyen kérdéseket fog szülni! Mi a gond ezzel? Akinek gyenge az idegrendszere, az olvassa a számítástechnika kategóriát, ott biztos nem fog párkapcsolati problémákkal szembesülni. Érthetetlen számomra mikor kiakadnak egyesek a kérdéseken.
2020. nov. 21. 11:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

10.


Hát még az igazi kérdéseket a sok önszórakoztató trollkodás között. A kettő egymáshoz igazodik, sajnos és csak egyszerre lehetne javulás.

2020. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#10 Nem fogják. Egyébként ez nem csak itt van így. Az emberek nagyrésze egy sudribunkó a valóéletben is.
2020. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy ez egy utópia.
2020. nov. 21. 12:29
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez a kategória már egy vicc. Minden 2. kérdés valami nőgyűlölő incel agymenés. Ha a kérdés normális is, akkor is besereglenek alá a nőgyűlölő kommentek, erre a nők is elkezdenek hörögni, és a vége, hogy mindenki szid mindnekit. Ezt próbálták meg kiküszöbölni azzal, hogy már nem írják ki a felhasználó százalékát, csak ezeket a pipákat. De így is simán lehet szájkaratézni. Szerintem a többség dühöngeni jár ide, egy kisebbség röhögni, és páran próbálnak hasznos válaszokat adni.
2020. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A felnott parkapcsolatok kategorianal, ha normalisan moderalnak, akkor a kerdesek nagy resze meg se jelenne. Egy csomo kerdes, nem is kerdes, hanem kinyilatkoztatas, siman torolnem. A masik, amikor eleve uszitasrol szol a kerdes. A harmadik kategoria, amikor ugyanazokat kerdezik meg, ugyanazok. A negyedik meg a tetszik a lany a buszmegalloban, odamenjek hozza? Ez mitol felnott kategoria? Na mindegy, amikor van idom olvasgatok, amikor nincs, akkor nem. Hasznosabb lenne az oldal, ha moderalt es egyedi kerdesek lennenek.
2020. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15.


Egy idő után elfogynának a lehetőségek és nem lenne az oldalnak látogatottsága. Nem fogják magukat lábon lőni a tulajok.

2020. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
De az a lényeg szerintem, hogy aki ideges lesz ettől a kategóriától, vagy nem érdekli, vagy hülye szerinte minden kérdező, az ne lépjen be ide. Ennyire egyszerű. Ha belép, akkor viszont próbáljon segíteni. Ennyi.
2020. nov. 21. 17:44
 18/19 anonim ***** válasza:
Azt a kérdést én is olvastam, engem is felhúztak a válaszok 😀De ha megnézed, egy vagy két primitív bunkó volt, csak sokszor írtak, mert provokálták a kérdezőt (jelentettem, de persze a modik ezeket nem veszik le🙄). Ugyanazokat a válaszolókat megtalálod egy csomó másik kérdésnél is. Onnan ismered fel, hogy max.40%-ban adnak hasznos válaszokat. Szerinted miért? Ezért járnak ide, hogy itt éljék ki magukat. A való életben senki nem foglalkozik velük, több közülük súlyos mentális beteg. Aki gyakran jár ide, az tudja, nem kell velük foglalkozni. Én csak azokat sajnálom, aki életében 1x-2x idetéved és feltesz egy számára fontos kérdést, azt remélve, hogy kap valami értelmes választ, és megrohanják ezek az idióták. Néha írok már neki valami normális választ, ha addig nem is akartam, mert megsajnálom. Nehogy azt higgye már, hogy az a valóság, amit ott lát.(Az említett kérdésnél is így történt.)
2020. nov. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Jó de akkor ismerjék fel magukon, hogy súlyos agybetegek, és kezeltessék magukat. Mert szerintem azt hiszik, hogy ez normális, amit csinálnak.
2020. nov. 22. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!