Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól, hogy 27 éves férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy 27 éves férfiként nem volt még párkapcsolatom és szűz is vagyok, adhatok ebben a kategóriában hasznos válaszokat?

Figyelt kérdés
Vagy a kérdésben leírt tény hiteltelenné teszi a szavaimat?
2019. dec. 10. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Rossz példának teljesen jó vagy.
2019. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1-es: igaz, ilyen szempontból is nézhetjük. :)
2019. dec. 10. 18:26
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Véleményed lehet a dolgokról csak nem releváns.
2019. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Aki tudja, csinálja, aki nem tudja, tanítja. Szerintem egyébként véleményekről, hozzáállásokról szóló kérdésekhez amúgy simán hozzászólhatsz, és teljesen érvényes lehet a válaszod.
2019. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Hozzaszolhatsz barmihez, maximum kinevetunk.
2019. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Én is tudom elméletben hogyan kell úszni,el is mesélem neked, ha akarod. De nem tudok a valóságban. Hiteles vagyok?
2019. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz egyöntetű választ adni mivel a kérdéstől függő a dolog szerintem. Némely párkapcsolati kérdés megoldható, megválaszolható ha az ember egészséges, normális nézeteket, értékrendet vall, nem kell hozzá külön tapasztalat. Viszont másokhoz pedig igenis jobban tud válaszolni aki már élt kapcsolatban, tapasztalt ezt azt és nem csak vaktában lövöldöz.

Különben itt gyakran látok olyan válaszokat amit szerintem olyan emberek adnak akiknek van egy ideális elképzelésük a dolgokról és azt hiszik ez csak így működhet, ők csak így csinálnák ez a helyes. Csak épp nem volt még tapasztalatuk, hogy az élet nem csak fekete fehér, az ember akár saját akár más hibájából beleeshet olyan helyzetekbe amit lehet akár ő maga is elítél de egyszer csak mégis benne van. És ha már őt érinti a dolog akkor sokszor nem olyan egyszerű azt a kézenfekvő döntést amit egyébként ő is javasolna kívülállóként, meghozni. Pl. egy család elhagyását. Könnyű mondani és biztos van olyan aki megtette de azért x év után nem olyan egyszerű ez, hisz gyerekek, közös vagyon, hitel, emlékek, megszokás, több ember életének felforditasa stb.


Vagyis némely válaszod lehet hasznos némely meg nem.

2019. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Adhatsz, kedves Kérdező, adhatsz, logikailag nem kizárható.


Amiben fontos támpont a véleményed:

-hogyan maradjunk szüzek?

-mi a biztos egyedül maradás titka?

-hogyan legyünk incelek?

-hogyan kerülhető el az intimitás?

-menekülési utak kezdőknek,

-ábrándozás a nőkről haladóknak.


Ha ilyen vagy ehhez hasonló kérdések érdekelni fognak engem, jelezni fogom feléd! Köszi, hogy felajánlottad a segítséged.

2019. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A 7-es válaszolóval teljesen egyetértek, nagyon jól összefoglalta a lényeget!

Miért nem mondhatna véleményt a kérdező?A válaszadók nagyrésze úgy mond véleményt, ad tanácsot, nyilvánít véleményt,hogy Ő maga még nem élt át olyan helyzetet.

2019. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem igen.


Segítettem már itt az oldalon sokat gyerekneveléssel kapcsolatban vagy függőségi problémákkal kapcsolatban. Anya sem voltam és függő sem, soha életemben. Az embernek lehetnek jó meglátásai, amit kívülről jobban észrevesz, szerintem.


Biztos vannak a tapasztalatlanok között is olyanok, akik abszolút használhatatlanok, mert tele vannak naiv illúziókkal, de nem mindenki ilyen.

2019. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!