Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők a magasabb férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők a magasabb férfiakat részesítik előnyben, mert megtudják őket védeni?

Figyelt kérdés

Gyakran hangzik el azaz érv, hogy biztonság érzetet adnak.

Egy 167 centis 65kg férfi, aki pár év brazil jiu jitsu, és thai box tapasztalattal rendelkezik, az már simán megfektet egy 190 centis 110 kg-os normál férfit... sőt 2-őt egyszerre lecsap, összecsomagol.

Na ilyenkor is a 190 cm a nyerő, vagy pedig az hogy hamarabb megtud védeni az ember?


2020. nov. 21. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
A fizikai adottságok preferálása, mint magasság, izomtömeg valamellyest megmaradtak az evolúció során, de a mai világban, ahol van közbiztonság, már kevésbé preveláns.
2020. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
A barátomat nem a magassága alapján választottam, ez egyáltalán nem is volt szempont. Ahogy az sem, hogy "meg tudjon védeni". Nem a dzsungelben élünk, hogy minden sarkon veszély leselkedjen ránk.
2020. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Miért kéne megvédeni? Honnan szedted a hülyeséged?

Egyszerűen nem vonzódunk a nálunk alacsonyabb férfiakhoz. Kivételek persze lehetnek.

2020. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Honnan szedtem ezt a hülyeséget?

Itt az oldalon elég gyakran emlegetik ezt, amikor szóba kerül a téma.

2020. nov. 21. 23:17
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

És vajon egy 167 centis 65kg férfi megfektetne-e egy 190 centis, 110 kg-s normál férfit is, aki szintén pár év brazil jiu jitsu, és thai box tapasztalattal rendelkezik?


Jó, ha az ember ismer ilyen technikákat, de a nagyobb darab testi adottságainál fogva előnyben lesz.

2020. nov. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Valóban a magasabb férfiakat részesítik előnyben, de nem azért, mert meg tudják őket védeni, hanem mert jobban lehet velük villogni a barátnők előtt.
2020. nov. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak annyi fontos, hogy egy kicsit magasabb legyen. 162 centi vagyok, a legalacsonyabb párom 165 volt, a legmagasabb 194. Sokkal jobban éreztem magam az alacsonnyal, mint a magassal. Már csak azért is, mert szeretek táncolni és nem a mellkasát bámultam közben,hanem kiláttam a válla fölött. De csókolózni is könnyebb volt vele és szex közben sem tartottam attól, hogy agyon nyom. A sógornőm 4 centivel magasabb a tesómnál, a tesóm nem gazdag, nem macsó és olyan nagyon nem is jóképű, bár nem volt csúnya fiatalon.

Azt aláírom, hogy korlátozottabbak a lehetőségeid, de én nagyon oda lennék egy küzdősportos, 167 magas pasiért, tehát nem lehetetlenek az esélyeid. Csak ha modell alkatú csajok után nyáladzol. Nekik nem fogsz bejönni valószínűleg.

2020. nov. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

meg a lósz**art!


Nem ekkora magasságról van szó. A lényeg, hogy legalább egymagas de inkább 3-5 cm-el magasabb legyen.


A magasság önmagában bazira nem elég, ha mellé nem vagy jóképű. Az izmos test is másodlagos.


Ha a csaj 170 cm akkor elég neki egy 175 cm magas férfi is csak jóképű legyen.,


Én 189 cm magas vagyok sportolok is edzek is, sz**art sem érek vele, mert bármit is kezdek a fejemmel arcommal frizurámmal, ruházatommal, bazira Nem vagyok jóképű és inkább az alacsonyabb srácot fogja választani.

2020. nov. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobban néznek ki,férfiasabbak a magas férfiak,ezért szeretjük őket.
2020. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
@5 minél ma gasabb vagy, annél egyszerűbb sztéverni.. csak szólok. ;)
2020. nov. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!