Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, a magyar vagy a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, a magyar vagy a külföldi férfiakat részesítitek előnyben?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam itt, hogy sokan inkább a külföldieket részesítik előnyben (amivel amúgy én is egyetértek), de ti magyarral vagy külföldivel ismerkednétek inkább, persze ha van ilyen lehetőség, és miért?
2018. nov. 13. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem volt külföldi párom, így nehéz véleményt mondani. De számomra nehéz lenne, hogy az anyanyelvünk nem közös és nehezebb lenne kifejezni magam ha beszélgetünk.
2018. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Erdélyben született, de jelenleg Magyarországon élő székely magyarnak számít vagy külföldinek? :-)

Amúgy meg mindegy, ha megszeretem, kommunikáció szempontjából egyébként jobban szeretek a saját anyanyelvemen kommunikálni, úgyhogy nekem azért fontos, hogy tudjon magyarul, és erre nagyobb esély van a magyarok között.

2018. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha én nem vagyok magyar, akkor nekem a magyar is külföldinek számít.
2018. nov. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, azért az, hogy tudjunk vele rendesen beszélgetni azért az fontos szempont. De itt leginkább arra gondoltam, hogy maga a mentalitás, a gondolkodásmód ugye az teljesen más és, hogy amiatt szívesebben ismerkednétek velük vagy inkább a magyar férfiak gondolkodásmódja áll hozzátok közelebb?
2018. nov. 13. 13:32
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Külföldieket.

A magyar férfiak többsége mintha megrekedt volna egy középkori szinten.

Plusz kultúrája van itthon a gyűlölködésnek, irigykedésnek, depressziónak, passzivitásnak... persze ezt nem veszik észre, mert nincs viszonyítási alapjuk, hiszen a legtöbben nem beszélnek idegen nyelveket, így más kultúrák megismerésére is képtelenek.

2018. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%

> A magyar férfiak többsége mintha megrekedt volna egy középkori szinten.


Mint ahogy a magyar nők többsége is

2018. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

#5

Én külföldön élek, így volt alkalmam megismerni "más kultúrát". El kell mondjam, hogy a középkori mentalitás is jobb annál, mint ami itt van.

Itt ugyanúgy megvan a gyűlölet és az irigység, csak úgy építették fel a társadalmat, hogy az elnyomja saját magát. Pl ha nem támogatod a bevándorlást, akkor kirekesztenek és még a munkahelyedről is kirúghatnak. Ez az igazi diktatúra. Ezt nevezik sokan "felvilágosult", "haladó" társadalomnak. Haladó társadalomban élni azt jelenti, hogy nyomd el minden érzésedet jó mélyen. Ezt csinálják már évtizedek óta. Nem látszik, de a nyugati emberek lelki betegek, aminek előbb-utóbb meglesz majd az ára.

2018. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

En is kulfoldon elek. Magyarokbol ugy teljesen elegem lett, de igazabol a kulfoldiekbol is.

Talan a spanyol es a walesi ferfiak...

Hatarozottan nem kellene angol, skandinav se pedig imadom a szoke pasikat, nem kellene arab vagy fekete.


De mondjuk en elegge kiabrandultam a ferfiakbol ugy teljesen.

2018. nov. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem lehet nemzetekre bontani, mert mindenhol van hóhányó és úriember egyaránt. Meg a kettő között.


Nekem az ember számít. pl arabokat pont azért nem szeretem, mert nagyon nyomulnak. Amikor nemzetközi terepen vagyok akkor biztos 2-3 bepróbálkozik. Nekem meg nem tetszik a masszív nyomulás. Ismerkedni, társalogni, véleményt cserélni szeretek. Ebből kialakítok egy képet róla, és ha szimpatikus, akkor jobban megszeretném ismerni. Tehát megfontolhatom, hogy akarom-e vele a barátságot vagy bármit. De amikor úgy tukmálja rám magát valaki... attól irtózok!

2018. nov. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 Német pasi volt az életembe... Nagyon tudnak szeretni és nagyon önzetlenek.. Legalábbis ez a kettő ez volt.. Nem bántam meg hogy megismertem őket... Viszont mégis Magyar pasi lett a férjem.. Amit szintén nem bántam meg mert nagyon szeretem és ő is nagyon önzetlen és nagyon szeret.
2018. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!