Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mert szeretik, vagy elonyben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szentpetery Zsolt kérdése:

Mert szeretik, vagy elonyben reszesitik a kozepkoru vagy idosodo ferfiakat a fiatal nok? Es nem a kullemre es gazdagsagra gondolok csak. Talan a stilus, a tapaszalat? Erettseg? Biztonsag? Orulnek, ha fiatal lanyok is valaszolnanak.

Figyelt kérdés
Lanyok mi a velemeny?
2014. aug. 28. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen én huszonéves kisfiúnak kinéző srácként eléggé elszomorodom, néha úgy szeretnék ilyen vén papinak kinézni, akkor talán vonzónak látnának a tini lányok. Ha mást nem egy pénzeszsákot látnának bennem és máris szopnák a farkam.
2014. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

érettség. tudják mit akarnak. sokkal egyszerűbb velük. nem kell játszadozni. 30+-os férfiakra gondolok. nekem ők tetszenek leginkább

22/l

2014. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, én inkább kerülöm őket, nem kell nekem második apuka.
2014. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy független 30-as férfinak már van munkahelye,lakása, kocsija és talán megkomolyodott és az érettebb gondolkodásu 20-as éveinek elején levő nőket már nem köti le a saját korosztálya, igy jobban érzi magát egy 30-as férfival.

10 max. 15 évnél nagyobb korkülönbségnél inkább az anyagiak a mérvadóak, ugy érzi a fiatalabb lány hogy mindent megkaphat, az idősődő öregurak sokszor többet mutatnak amit biztositani tudnának, mert már tudják mit szeretnének hallani a fiatal lányok. Ettől függetlenül kialakulhat egy érzelmi kötödés is köztük, mivel ha megadnak mindent és rendesek kedvesek, akkor végülis bele is tud akár szeretni egy fiatal lány egy idősebb férfiba. De amikor már nagyon kiütközik a korkülönbség akkor már azért inkább az anyagiak a mérvadóak, hogy mellettük marad egy fiatal lány. 22 L.

2014. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont amiket felsoroltál. Náluk alapvető, hogy ha szeretne valamit, akkor elhív valahova és nem nyomul. Ha nincs pénze, nem hívatja meg magát, inkább nem hív sehova. Párom 20 évvel idősebb és beszélgetni sokkal jobban tudok vele, mint a saját korosztályommal. Más témája is van, mint a hétvégi buli, mozinál izgibb programot is el tud képzelni. Figyelmesebb, udvariasabb, mint ezek a fiatal senkik, akik csak dugni akarnak, és vagy összejön vagy nem. Szexről beszélve meg messze jobban teljesít, mint eddig bárki más. Anno alapvetően nem jöttek be az idősebb pasik, de az utóbbi 1-2 évben volt dolgom 30+osokkal és meglepően jó volt velük.
2014. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Orvendek,hogy ilyen hamar jottek a valaszok.Igen erdekes ezeket a megkozeliteseket olvasni, vagyis a nok hamarabb ernek...mindenfele szempontbol es ezt legtobbuk fel is ismeri,sajna hamarabb is van a fizikai kifutas,igy az erett ferfi ezt a fiatalsagot keresi a formavilagban, es remenykedik,hogy az eres mellette hamarabb bekovetkezik,ami a szellemieket illeti....temak,programok,kozos gondolkodas....van meg valami,ha komolyabbra fordul a helyzet es szakitas lesz esetleg.... Utanna mar kiprobalva az eretteb,bolcsebb ferfiakat ,persze nem mind ilyen... Lanyok ennek tukreben mit gondoltok a sajat generaciotokrol? Fiokrol
2014. aug. 28. 20:49
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem sosem volt velem egyidős pasim. még a barátaim is általában idősebbek. szóval nem tudom mit mondhatnék róluk. nekem unalmasnak tűnnek. nem tudnak semmi újat mondani, mutatni
2014. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 M.Syska válasza:
100%
Mert a mai tini fiúkkal a lányok egy szekrényből öltözhetnének...A felnőtt férfiak pedig még ismerik azt a fogalmat,hogy illem. Nem a pénz a mérvadó.(persze vannak ilyenek is). Ők tudják,hogy kell kinyitni egy nőnek az ajtót vagy kihúzni neki a széket és nem alóla mert az mekkora poén,ha seggre ül. Nem megy a non-stop káromkodás,ellehet velük beszélgetni bármiről és nem csinálnak mindenből viccet. És szex közben nem csak magukra,hanem a párjukra is odafigyelnek.Nem alkalmi dugásról van szó,hanem egy kapcsolatról.Vannak még IGAZI férfiak. :)
2014. aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most épp velem egyidőssel járok, hát borzalmas az egész, egész másfelé szeret eljárni szórakozni is, fontosak neki a haverok, gyorsan megsértődik, beképzelt, nem figyel rám, már szakitottam vele, akkor ezt nem vette komolyan, ugyanugy csinál mintha minden rendben lenne köztünk, éretlen. Az első barátom 9 évvel volt idősebb tőlem, ő nyugodt volt kedves, megértő, mindent el tudtam neki mondani, még ezt a mostani kapcsolatomat is, segit és barátok maradtunk. Ugyhogy mostmár meg sem ismerkedek velem egyidőssel, inkább minimum 6 évvel idősebbel kezdek és max. 10-12-ig még elfogadhatónak tartom a korkülönbséget.
2014. aug. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 25 alatti fiúkkal semmi jó tapasztalatom nincs. Pont azért szeretem az idősebbeket, amit leírtál.
2014. aug. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!