Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert almodok rola hetek ota?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert almodok rola hetek ota?

Figyelt kérdés
Október elején megismertem egy fiút aki jóval nagyobb nálam (4 évvel) és elkezdtunk kavarni, majd 1 het után lelepett. November elején kaptam tőle egy üzenetet "hogy vagy? Sajnálom ami tortent, egész végig vártam hogy irj" én hülye hittem neki, minden jól ment megint, lakásán is voltam. Aztán egy hete kezdett furán viselkedni, nem kérdeztem meg mi a baja,hagytam inkább. Majd egy nap már csak lelattamozott, és azóta nem beszéltünk. Van egy olyan érzésem hogy megint vissza fog jönni hozzám. És nagyon aggaszt hogy egy hete csak róla álmodok, arról hogy ujra visszajon hozzám és boldogok vagyunk. (leszogeznem, hogy nem is voltunk együtt.) lehet ennek valami jelentése?
2020. nov. 21. 22:46
 1/3 Noren1989 ***** válasza:

Ghosting a jelenség, ami éppen benned folyik.


Kicsit benne is van a sràc, hogy elhitesse, figyel ràd.

Az àlmaid jelentése az, hogy tudatosan kéne dolgoznod az elengedésen.


Húzhatod, reménykedhetsz ideig-óràig, de 100/100, hogy csak pofàra esel.

Làsd be, hogy nem érdeklődik igazàn és csak jàtszmàzik.


Valóban ilyen ember kell neked?

2020. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az agyad álmok formájában dolgozza fel a téged ért impulzusokat. Amikor valakire sokat gondolsz (jó vagy rossz okokból, az mindegy) akkor gyakran megjelennek álmokban.

Pl. amikor én egy nővel ismerkedtem, arról álmondtam, hogy ágy szélén ülünk, átölelem őt miközben szoptatja a gyermekét. Nos, ilyen ez történt meg és minden bizonnyal nem is fog.


Mivel ő szakította meg a kapcsolatot, van benned egy várakozás, hogy ismét jelentkezzen. Ezért naponta többször gondolsz rá.

A saját érdekedben, tiltsad le a számát és törölj minden közös képet, szövegcserét.

2020. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Nos, ilyen ez történt meg" => "Nos, ez nem történt meg"
2020. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!