Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagyon ragaszkodom az ideálokhoz?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan imádom a kreol bőrű barna szemű barna hajú pasikat.. KB csak az ilyenek tetszenek és már beteges módon nem bírok másra ranezni vagy esélyt sem adni neki, ha nem így néz ki. Ez nagyon gáz tudom és magam alatt vágom a fát, mert csak beszukitem a választási lehetőségem..


Mégsem tudom, hogyan hagyjam magam mögött az elvarasokat. Magammal szemben is nagyon magas elvarasaim vannak. És ez nem egészséges, már már beteges vagyok.


Szeretnek végre megszabadulni ettől. Csak a barna pasik vonzanak és ha nem sikerül valamelyikkel mert köcsög mondjuk, akkor magambazuhanok, mert tudom, hogy mennyi idő mire egy hasonló kaliberű pasit találok.


Nem normális ez már. Senki másnak nem adok esélyt aki nem így néz ki.


Más is "küzdött" már ilyennel?



2020. nov. 21. 21:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Azért Magyarországon elég sok a kreol bőrű, barna hajú pasi. Miért lenne baj, ha ilyet keresel magadnak?
2020. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát mert elég gáz valakit azért elutasitani mert nem éppen barna szemű barna hajú.. Aztán közben lehet belül tökre olyan aki hozzámvalo. De képes vagyok emiatt bele se kezdeni vele semmibe. Nekem is rosszul esne ha valaki csak azért nem állna szoba velem, mert nem vagyok szőke kék szemű. (én is barna barna vagyok amúgy)
2020. nov. 21. 21:52
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanez :) Az összes párom így nézett ki, és most a férjem is ilyen. Sötét (dús) haj és szem, kreol bőr, igényes arcszőrzet. Én vörös hajú és nagyon világos bőrű vagyok, szóval a mi esetünkben nagyon igaz, hogy az ellentétek vonzzák egymást.


Semmi baj, ha ilyen az ízlésed, és ilyen párt szeretnél magadnak. Majd lesz olyan, akivel minden klappol, külső-belső is :)

2020. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem vagyok sem sötét hajú, sem barna bőrű pasi. De továbbra sem értem miért ostorozod magad emiatt. Neked ez jön be, nincs ezzel baj. A kreol bőr nem olyan ritka nálunk, hogy ez problémát okozzon.
2020. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Nyugi majd ha öregebb leszel nem leszel válogatós. Örűlsz, ha bárkit találsz...
2020. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több "kreol bőrű" lesz. Van választék rendesen.
2020. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem szeretnélek leszólni, csupán nem értem. A külső tulajdonságoknak ez a kis szelete valóban ennyire fontos? Én számomra ez érthetetlen.
2020. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nekem is mindig barna szemű srácok voltak akikbe szerelmes lettem. Az exem is barnaszemu volt. A más szemszinu srácot is találok helyesnek vagy megnyerőnek de valahogy barna szem fog meg. Ez van.
2020. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
Majd kinövöd.
2020. nov. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Na mert a férfiaknak nincs fix ideálja ugye? Pont ők is ennyire válogatnak, legalábbis akik megtehetik. Itt is olvasom, hogy csak legyen vörös szeplős, vagy egy másik megszálottan a fekete hajú világos szemű nőket favorizálja, a harmadik meg a kleort, barnat.

Egyedül neked rossz ez, mert kevesebb palibol válogathatsz.

2020. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!