Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon látszódott a férfin, hogy bejön neki a nő, de mégsem lépett még felé semmit? Gyors köszönésen kívül. De ha nagyon akarna, tudna rá alkalmat keríteni. És nem maganak való, félénk pasiról van szó. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Meg olyan mintha már direkt nézne rám soha ha megláton. Ez miért van?
2020. nov. 23. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:

"És nem maganak való, félénk pasiról van szó."


Lehet, hogy mégis?

2020. nov. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy nem. Látom, hogy szinte nincs olyan ember akivel nem spanolna.
2020. nov. 23. 12:26
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Fél Tőled. :-)
2020. nov. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A spanolás meg az udvarlás két teljesen más dolog, köze nincs egymáshoz. Lehet, hogy párszor már megégette magát ezért inkább kerüli a tüzet, ki tudja.
2020. nov. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem én félénk vagyok, mégis spanolok nőkkel, de teljesen más az udvarlás. Így is fura ha egy nő munkatársam úgy áll mellém hogy hozzám ér a karja, stb.
2020. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az van, hogy ugyan nagyon bejössz neki,lehet, hogy annyira, hogy egyenesen fáj látnia téged, miközben tudja, hogy kettőtök között úgysem lesz semmi.Hogy miért nem kezdeményez?Sok,rengeteg oka lehet,neked kellene nyitni felé, hogy ezt kiderítsd,de lehet olyan dolog a háttérben, hogy így sem mégy vele majd semmire.Ugyanilyen helyzetben vagyok én is férfiként, megvan a kölcsönös tetszés, kémia is, mégsem mennék bele semmilyen kapcsolatba jelenleg,miközben majd beleőrülök ebbe a lehetetlen helyzetbe.
2020. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Írhatnál valamit magadról, mondjuk a keresztneved és a korod, hol szokott bámulni stb.. Talán az illető itt van a kommentelők között XD
2020. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
30 vagyok, és a melóhelyen .
2020. nov. 23. 20:26
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak nem te vagy az 7es?
2020. nov. 23. 20:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Az korod nem stimm. Szóval nem.
2020. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!