Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan magyarázam meg neki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázam meg neki a dolgot ugy, hogy ne legyen harag?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következöről szólna van egy fiu ismerösőm kb már vagy 10 éve vagyunk nagyon jó baráti viszonyba Nos a fiunak kb 1 hónapja ért véget 3 éves kapcsolata elégé megviselte a dolog .Én folyamatosan beszélgettem vele meg brobáltam tanácsot adni neki fel viditani .Már pár napja észre vettem rajta , ,hogy belémszeretett ezt ma ő maga mondta ki nem ami nekem elég kinos helyzetként jön ki hisz párkapcsolatban élek! Most ez őszintén az hiábáim is szerintettek?Talán nem kellet volna annyira kedvesnek lenni?
2011. aug. 7. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Azt szeretem az ilyen kérdésekben, hogy a gondolkodás helyett felteszik ezért az ilyen kérdés íróját brutálisan nagy h*jének nézem de attól még segytek...Ez azért van mert hozzá szokott, hogy van valakije, és mivel már nincs te vagy a következő, aki a szívéhez a legközelebb áll, és azt hiszi, hogy beléd szeretett. Mond meg neki, hogy sajnálod de köztetek nem lehet semmi, ezt nem lehet szépen mondani...
2011. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi ,hogy hülyének nézzel tudod ez egy olyan oldal tudomásom szerint ami arra van ,hogy tanácsot kérjünk ! Amugy köszönöm a tanácsodat én is mondtam neki a dolgot csak tudod vhogy én is tudom milyen szar dolog mikor vkit el utasitanak azért kérdeztem ,hogy még más szóval mondattal mit mondhatnénk neki!
2011. aug. 7. 23:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak tudod az a baj, hogy az emberek gondolkodás helyett, máshoz fordulnak. Mindenkinek fáj ha dobják, de nincs mit szépíteni rajta, a vége ugyan az.
2011. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz rohadt szar érzés mikor dobnak ! Gondolkodás helyett hát van ugy mikor az ember tudja ,hogy mit és hogyan kéne cselekedni csak kiváncsi mások véleményére is! Nos most én ugyan igy vagyok ezzel:)
2011. aug. 7. 23:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, h mivel jársz valakivel, nem jöhettek össze, talán kicsit kevesebbet kéne találkoznod vele, h elmúljon az érzés, mert ez nem igazi szerelem.
2011. aug. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell komolyan venni, majd észhez tér.
2011. aug. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!