Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harag, szeretet, veszekedés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harag, szeretet, veszekedés. Ez mi ez? (tovább lent)

Figyelt kérdés
A pasim nem rég szakított velem...egy időben úgy gondoltam hogy vissza kell kapnom,aztán hogy nem úgy sincs nála esélyem...aztán megint és megint ugyan ez!Aztán volt egy idő mikor dühöt éreztem iránta...-.-és kezdődik az egész előröl...Ez mi ez?Mit jelent?
2010. szept. 12. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek természetes érzelmek. Én csúnyán váltam el a pasimtól, sokáig volt bennem harag, gyűlölet. Aztán mégis elkezdett hiányozni, és csak a jók jutottak eszembe. De vártam, hogy az idő megoldja. És idővel átmentek az érzelmek közönybe. Ez a jó állapot. Nem kell gyűlölni, nem kell haragudni, nem kell az okokat keresni. Nem is kell elfelejteni. Egyszerűen tovább kell lépni, mert már nem része az életednek. Hidd el, az idő mindent megold. Csak kösd le magad minél jobban, hogy ne is járjon az eszed rajta.
2010. szept. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
WTF?
2010. szept. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!