Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erről a srácról a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a srácról a véleményed? 18 éves, iskolába jár. Nem dohányzik, nem iszik, még kávézni sem kávézik. Imádja a kocsikat. Gyorsan hajt.

Figyelt kérdés

Küldő tulajdonság:nem csúnya (láttam már jobbat is rosszabat is) izmos, (gyúr)

És nem minden ilyen szép: mert egy kis baj van az pedig hogy dadog.

Járnál egy ilyen sráccal??


2010. aug. 11. 09:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
já-já-já-já-já-já-já-rné-rné-rné-k-k... se-se-se-se-m-m-m-m-mii-i-i ba-ba-bajom a da-da-dado-gó-gó-sok-sok-sokkal..
2010. aug. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

És Belső tulajdonságokról mit tudsz mondani??

Amúgy szerintem a dadogós srácok aranyosak:-):-D Legalábbis szerintem azok...

2010. aug. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Inkább, kávézna, mint hogy egy száguldozó őrült legyen.

Nem.

2010. aug. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 nielindi ***** válasza:
48%

nem begyere.

lehet lepontozni, de idegesitenek azok az emberek, akik dadognak, raccsolnak.

felölem aztán cigizhet, néha legurithat 1-2 sört, kávézhat, de ne hajtson, mint egy állat!

2010. aug. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
talán, sztem 1 idö után idegesitene hogy 5 perc mire ki mond valamit..
2010. aug. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Nézzétek a jó oldalát, nem lehet pl. veszekedni vele...
2010. aug. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem minden szavában dadog, csak kiccsit ideges tipus, és ez amúgyis betegség és lelki traumát hordoz magában.
2010. aug. 11. 09:40
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem van dadogós ismerősöm,de ő tányleg talán mondatonkét 1-1 szó amit dadog, szóval végülis lehet vele dumálni, de ha 1 mondatban többször is dadog akkor az tényleg idegesítő lehet hosszú távon,de végül is aki szerelmes az csak a szépet látja.Amúgy ha neked tetszik akkor járj vele, ne más véleményére adj,mert te jobban ismered és jobban fel tudod mérni h. mi az ami bejön és mi az ami nem.Amúgy a nem dadogós pasik is tudnak idegesek lenni.Ha nem beképzelt,de vannak barátai és te úgy érzed, h. neked bejön akkor egy próbát megér.
2010. aug. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Olyan helyzetekben ahol feszült vagyok elsősörban hadarok, és néha selypítek és dadogok is.

Ha számomra a szitu fontos (pl. állásinterjú), akkor ezt korrigálom. De a hétköznapi dolgokban erről elfeledkezem.

21/F

2010. aug. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Gyorsan hajt? Köszi, nem egy főút melletti árokban akarok meghalni, miután kirepültem a kocsijából egy karambol után.
2010. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!