Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ciki hogy szakmunkás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ciki hogy szakmunkás iskolába járok?

Figyelt kérdés
Fel vettek volna szakközépre is ahol érettségizhettem volna, de apukám azt mondta inkább végezzek el egy jó szakmát így biztosan lesz munkám a jövőben. Két testvérem van az egyik érettségizett és térinformatikus szakmát végzett utána. Évek óta nem talált ilyen állást. Másik testvérem a barátnőjével kint van Németországban ő pincér és állást is talált amíg a barátnője csak mosogat és egyéb ilyen dolgokat csinál pedig ő közgazdász. Bevallom elég kényelmetlen volt a kilencedik osztály mert sok a c*gány és a gyökerek, és nem igazán illek közéjük. Nem vagyok olyan kötekedősek mint ők és nem játszom az alfa hímet vagy hogy mondjam :)
2011. júl. 22. 22:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Cikinek nem ciki, de a szakközépben szakmát és érettségit is kaptál volna. Én a helyedben váltanék, főleg ha úgy érzed sokkal többre vagy képes.
2011. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Úgy tervezem miután meg van a szakma, leérettségizem munka mellett.
2011. júl. 22. 22:19
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez így oké, de ha nagyon rosszul érzed magad ott akkor még most válts.
2011. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát igen én fél évig voltam raktárban éjszaka, megvan az egyedi feeling. Mondjuk ez pont nem volt vészes, persze suli az más meg ez különösen értelmes társaság volt nem degenerált asz kalapok hanem inkább pechjükre ide jutottak, persze azért nem garantálom hogy minden hol ez van. Meg aztán én csak egy résszel dolgoztam együtt többiek fogalmam sincs milyenek, de volt 1-2 érdekes.


Kettő meg én gimibe jártam, mondtam hogy van érettségim az elég is volt. Mondjuk ha kifejezetten valami szakmát akarsz mint asztalos vagy ilyesmi ahhoz azért nem árt. De egyébként manapság akármit tanulsz nem garantált hogy folyamatosan eltudsz helyezkedni, de apukád se mond hülyeséget, csak azt mondom HA csak emiatt mert egyébként utálod vagy akármi az felesleges akkor már érettségivel is elmehetsz valami egyszerű munkára amíg főiskolázol vagy egyéb. Mint bátyád bnője.


Úgyis azon fog múlni döntő részt hogy milyen vagy az interjún, hiába van x papírod. Na mind1 de ha úgyis leakarsz érettségizni meg nem ilyen helyekben tervezed az elhelyezkedést akkor meggondolhatod hogy átmész egy másik iskolába.


JA mielőtt elfelejtem. Öcsém meg webfejlesztő és annyi munkája van hogy kb egész nap dolgozik. Most egyik tesód pont olyan szakmát választott amiből van 3 az országban hát,, ne olyat de informatikára van bőven kereslet. Én bátyám ismerőse meg reklámszervező szakmenedzser azt semmit se kezdet vele. És amugy se feltétlen szakmán múlik, nekem is mesélték tanárok ugye hogy tipikus eset, elmegyünk tanfolyamra iskolába, de nem is érdekel igazán és nem is fogunk csinálni velem semmit miután elvégeztük.

2011. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy kicsit konyítok a számítógépekhez :)

ÉS most ne a játékokra gondolj!

2011. júl. 22. 22:52
 6/16 anonim ***** válasza:

AZ cool. Az a lényeg kb. hogy sokat dob ha kitaláld mi érdekel, mit akarsz csinálni, (és lehetőleg ne abba gondolkodj hogy utcaseprő) és akkor azt tanulod. Plusz ha megjön a kedved lesz benned ambíció és sokkal könnyebb lesz. Ha meg most csak elkószálsz mert hát valami kell, aztán később kitalálsz valamit az már enyhén nehezebb.


Ha értesz számítógéphez az jó, sok irodai munkához jó vagy informatikához. Na hát sok sikert remélem találsz valami jót. Cheers

2011. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"de a szakközépben szakmát és érettségit is kaptál volna"


először érettségi aztán ha marad akkor kap szakmát, attól,hogy szakközépbe jár valaki attól nem kap csak érettségit.

2011. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

1.az apád nem normális! szakközép helyett elküldött szakmunkásba??

2.nem ciki, ez arra utal, nem voltál túl jó tanuló..

3.szerintem sürgősen válts, mert ha úgy érzed nem vagy oda való, az az érzés akadályozni fog a tanulásban, és még a szakmunkást sem fogod tudni végigjárni! na az a CIKI.!

4.attól is függ, milyen iskolába szakmunkás. mert van olyan iskola, amely a város legsz*rabb sulija, cigók,kötekedős bandák,verekedés stb.. nincs túl jó híre, csak szakmunkás van stb.. meg van olyan iskola ami meglehetősen neves iskola, és te annak a szakmunkás részébe jársz. a szakközép természetesen mindenhol jobb, de azért ha jó iskolába jársz, annak a szakmunkás tagozata is színvonalas, szerintem. ezen gondolkodj el.:)


remélem segítettem.

2011. júl. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy tényleg nem voltam valami jó tanuló általánosban. De a kilencediket jó jegyekkel zártam. Egy darab hármasom lett a többi négyes és ötös.
2011. júl. 23. 08:41
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kapcsolatban számít a végzettség, akkor már régen rossz.
2011. júl. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!