Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy párkapcsolatban ki fizeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban ki fizeti a nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel egy kb 3 éves kapcsolatról v an szó, ahol már együtt él a két fél. A nő jóval rosszabbul keres, és sürgősebb nőgyógyászati vizsgálatra lenne szüksége, az sztk-ban később kerülne sorra.

Hogyan szokott működni a fizetés? Elkísér a párod?

24N



2020. nov. 24. 14:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Nekem soha nem fizette pasi a nőgyógyászt,sőt a gyógyszert sem.
2020. nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Ha megkérne elkísárne, de sose értettem ez mire jó, én szeretem az ilyesmit egyedül intézni, nem kellünk oda mindketten. A nőgyógyászomat, fogamzásgátlómat én fizetem, mert én veszem igénybe. Akkor is járok amikor nem vagyok párkapcsolatban, szóval nekem tök evidens, hogy ez az én költségem.
2020. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Talán az aki igénybe veszi... 🤦‍♀️ Vagy ha nem vagy kapcsolatban akkor ki fizeti?
2020. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
54%
A nő, ő mikor fizeti az én urológusomat? :D
2020. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez megbeszélés kérdése. Legfeljebb megmondod neki, hogy nincs szex 1-2 hónapig, ő majd eldönti, hogy ilyen áron akar -e beszállni. A nőgyógyász nem fogja megoldani, gyógyszer is kell, sokszor a férfit is kezelni kell, hogy ne adogassátok egymásnak.
2020. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Ha a pasitól kapnék el valamit, akkor biztosan kifizettetem vele, mert magánban nem olcsó, egy rutin vizsgálat 20 ezer forint. Plusz a gyógyszer. Viszont ilyenre még sosem volt példa, mindig magamnak fizettem és nem magánba járok, mert a környékemen az állami is nagyon jó.
2020. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező, ezt bebuktad. Fizethetsz magadnak.
2020. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Ha nincs elég pénzem, akkor nem megyek magánba. Ha van, akkor meg magamnak fizetem. A páromnak sem jutott eszébe pénzt kérni tőlem, mikor urológushoz kellet mennie. De egyébként szerintem egy normális, szeretetteljes párkapcsolatban lehet ennyit kérni a másiktól, ha esetleg éppen nincs rá keret, de annyira későn látnak el állami rendelésen.

Ha közös kassza van már, akkor meg nyilván minden mehet a közösből, többet között ez is.

2020. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, van-e köze ahhoz, hogy vizsgálatra szorulsz. Én akkor tartanám jogosnak, ha tőle kaptam volna el valamit/terhes lennék/gyógyszert szeretNÉNK felíratni (mert szerintem ez is közös megállapodás kérdése).

Ha egyéb dolgok miatt van szükséged vizsgálatra, miért kéne beszállnia? Esetleg jóindulatból, ha felajánlja, viszont én nem fogadnám el, ha nincs köze a problémámhoz, ami miatt orvoshoz kell fordulnom.

2020. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
En amugy nem ertem. Az a pasid hibaja, hogy te rosszul keresel? Amugy en elkisertem a paromat a nogyogyaszhoz amikor ugy volt, meg pl a fogamzasgatlast kozosen fizettuk.
2020. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!